Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 819
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie wstydzi się swojego nazwiska

Joanna Drozda, córka satyryka Tadeusza Drozdy, którą szeroka publiczność poznała dzięki roli Elwiry w serialu "Dom nad rozlewiskiem", nie ukrywa, że ma popularnego tatę. Jak podkreśla, nigdy nie wchodzili sobie w drogę, bo występują przed całkiem inną widownią.

Joanna Drozda czuje się dumna ze swojego pochodzenia.

Reklama

- Jestem mężatką, więc gdybym chciała zataić moje korzenie, przyjęłabym nazwisko męża - tłumaczy aktorka.

- Z racji tego, że zaczęłam dosyć szybko pracować i wyrabiać sobie swoją własną pozycję, stwierdziłam, że nie ma powodu, by rezygnować z nazwiska tylko po to, by nie kojarzyć się z moim tatą.

Aktorka wspomina, że gdy dostała rolę w serialu "Dom nad rozlewiskiem", Tadeusz Drozda stwierdził, że w końcu zabrała się za coś porządnego w życiu.

- Cóż, mamy zupełnie inne podejście do sztuki wysokiej - komentuje córka satyryka.

- Można mnie zobaczyć na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Mam poczucie, że dziesięć lat pracy poświęciłam czemuś naprawdę ważnemu. Poszłam do szkoły aktorskiej, aby rzetelnie wykonywać swój zawód. Z kolei mój tata obrał zupełnie inną ścieżkę kariery. Dla niego oznacza ona sukces popularności i rozpoznawalność. Zapomina jednak o tym, że właśnie przez tę jego popularność nie spędzaliśmy wakacji w Polsce, bo wystarczyło wyjść na bałtycką plażę, by nie miał spokoju do końca dnia. Tak też się wychowałam - w poczuciu, że popularność w pewnych momentach po prostu ciąży.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje