Reklama

Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem / Życie nad rozlewiskiem/ Cisza nad rozlewiskiem

Pensjonat nad rozlewiskiem

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Napisała książkę!

Barbara Jabłonowska z "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem", w którą wciela się Małgorzata Braunek, została pisarką! Tytuł jej książki - "Życie nad rozlewiskiem"- jest jednocześnie tytułem trzeciej części serialu.

O czym jest jej książka? Komu ją zadedykowała? Odpowiedzi na te pytania padną już w pierwszym odcinku "Życia nad rozlewiskiem". Ujawniamy, że książka Basi to wspomnienia dotyczące jej życia i jednocześnie próba usystematyzowania mnóstwa pozornie niezwiązanych ze sobą wydarzeń z przeszłości jej rodziny.

Reklama

Sama Barbara tak powie o przyczynach, które skłoniły ją do napisania książki:

"Ludzkie życie jest jak słowo. Wyrwane z kontekstu staje się niezrozumiałe. Postanowiłam więc zapisać wszystko, co pamiętam. Robię to przede wszystkim dla siebie."

Grająca Basię Małgorzata Braunek na razie nie zamierza iść w ślady swojej bohaterki, choć wiele osób namawia ją, by napisała książkę o sobie. Z pewnością byłaby to niezwykle ciekawa opowieść. Małgorzata Braunek jest bowiem buddystką, zwierzchnikiem Związku Buddyjskiego "Kanzeon".

W styczniu tego roku otrzymała tytuł Roshiego, co najprościej przetłumaczyć jako "mistrz zen" czyli w pełni oświecony człowiek o dojrzałej osobowości i nieugiętym charakterze. Książka o tym, jaką drogę przebyła, by zasłużyć na tytuł mistrza zen, mogłyby stać się bestsellerem! Póki co jednak Małgorzata Braunek jest zajęta pracą na planie "Życia nad rozlewiskiem" i nie myśli o spisaniu wspomnień.

Zajrzyjcie do naszej galerii - jako pierwsi pokazujemy Basię Jabłonowską z jej... książką!

Dowiedz się więcej na temat: Miłość nad rozlewiskiem | Małgorzata Braunek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje