Reklama

"Miłość i przeznaczenie": Nowy turecki serial TVP2

Już 3 grudnia TVP2 wyemituje pierwszy odcinek nowego, tureckiego serialu obyczajowego "Miłość i przeznaczenie". W obsadzie znaleźli aktorzy znani ze "Wspaniałego stulecia" i "Wymarzonej miłości". Emisja serialu od poniedziałku do piątku o 17:15.

Telewizja Polska, specjalnie dla wielbicieli tureckich telenowel, już 3 grudnia wyemituje pierwszy odcinek serialu "Miłości i przeznaczenia". Wcześniej w tym paśmie Dwójka pokazywała "Promyk nadziei".

"Miłość i przeznaczenie": O czym opowie serial?

"Akcja 'Miłości i przeznaczenia' osadzona jest we współczesnej Turcji, gdzie żyje główna bohaterka Zeynep. Piękna dziewczyna pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat jej ojciec za zgodą Sakine, biologicznej matki, oddał dziewczynkę na wychowanie. Dzięki temu Zeynep mogła pójść do szkoły i mieć godne życie.

Reklama

Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep. Nermin i Ekrem są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer. Nikt z ich środowiska nie domyśla się, że Zeynep nie jest ich prawdziwą córką. Dziewczyna spotyka się z pochodzącym z zamożnej rodziny Farukiem.

Wkrótce przyjmuje jego oświadczyny, jednak sprawy zaczynają się komplikować, kiedy biologiczna matka Zeynep postanawia wyswatać córkę z Mehdim, jej dawnym znajomym z sąsiedztwa" - czytamy w komunikacie Biura Prasowego TVP.

"Miłość i przeznaczenie": Obsada

W obsadzie serialu znalazło się wiele gwiazd, które polskim widzom znane są z wcześniejszych tureckich superprodukcji pokazywanych TVP.

W postać Zeynep wciela się Demet Özdemir, która występowała w "Wymarzonej miłości", a Barisagra gra Engin Öztürk, znany z roli księcia Selima we "Wspaniałym stuleciu". W pozostałych rolach w serialu zobaczymy m.in. İbrahima Çelikkola, Zeynep Kumral czy Elif Sönmez.

"Miłość i przeznaczenie" emitowana będzie w TVP2 od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama