Reklama

Wicked City

Miasto zła

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Miasto zła": Stacja ABC ściąga serial z ramówki

Po emisji trzech odcinków stacja ABC postanowiła ściągnąć serial "Miasto zła" z ramówki. Prace na planie zakończą się po nakręceniu zdjęć do 8. odcinka serii, który jest obecnie w produkcji.

Pierwszy sezon serialu z Edem Westwickiem i Eriką Christensen miał składać się z 13. odcinków. Fabuła serii osnuta była wokół losów pary detektywów - Jacku Rothie oraz Paco Contrerasie, którzy za wszelką cenę starają się złapać seryjnego mordercę, Kenta Grangera.

Reklama

Produkcja jednak nie spodobała się widzom (premierowy odcinek obejrzało zaledwie 3 miliony osób przy współczynniku 0.9 w grupie wiekowej 18-49), ani krytykom, którzy zarzucili "Miastu zła" gloryfikację przemocy oraz pornografii, a także stwierdzili, że twórcy nieudolnie próbują naśladować "American Horror Story". Z powodu niskich wyników oglądalności ABC postanowiła ściągnąć serię z ramówki.

Jak na razie nie wiadomo, czy ABC wyemituje pozostałe odcinki "Miasta zła". Jeżeli się na to zdecyduje, mogą one pojawić się na innej platformie (prawdopodobnie w serwisie Hulu). W Polsce serial można było obejrzeć na antenie stacji TVN7.

W serialu, oprócz Eda Westwicka zagrali: Jeremy Sisto, Gabriel Luna, Taissa Farmiga, Erika Christensen, Evan Ross, Anne Winters, Jaime Ray Newman oraz Karolina Wydra.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje