Mentalist

Mentalista

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 246
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mentalista": Szósty sezon na DVD

"Mentalista", jeden z najgorętszych seriali ostatnich lat, który za Oceanem regularnie gromadzi przed telewizorami ponad 15 milionów widzów powraca kolejnym sezonem. Szósty sezon serialu już na DVD!


Reklama

Patrick Jane (Simon Baker) jest niezależnym konsultantem współpracującym z Kalifornijskim Biurem Śledczym mającym siedzibę w Sacramento. I choć nie jest stróżem prawa, wykorzystuje swoje umiejętności jako mentalista, pomagając policji w najtrudniejszych i najbardziej zagadkowych sprawach. W codziennej pracy wspierają go pracownicy Kalifornijskiego Biura Śledczego: Teresa Lisbon (Robin Tunney), Kimball Cho (Tim Kang), Wayne Rigsby (Owain Yeoman) oraz Grace Van Pelt (Amanda Righetti).

W szóstym sezonie serialu uzbrojeni w listę podejrzanych potwierdzoną przez samego sprawcę, Patrick Jane i zespół z Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI) są coraz bliżej pojmania nieuchwytnego seryjnego mordercy. Tożsamość człowieka, który zamordował rodzinę Patricka zostaje ujawniona w dramatycznej kulminacyjnej scenie, ale to nie koniec całej historii! Kiedy CBI zostaje zamknięte, Jane, Lisbon i reszta ekipy łączą siły z FBI, aby rozwiązywać kolejne tajemnice...

 

W wydaniu DVD szóstego sezonu serialu znajdują się również wyjątkowe dodatki specjalne:

         Rozwiązanie zagadki - twórca serialu Bruno Heller opowiada o postaci Czerwonego Johna

         Sceny niewykorzystane

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje