Reklama

Mentalist

Mentalista

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 281
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mentalista": Godne pożegnania

Jak się okazuje, koniec nie zawsze przychodzi znienacka. Czasami bywa tak, że szefowie stacji i producenci dochodzą do wniosku, że najwyższa pora wysłać niektóre propozycje programowe na zasłużony odpoczynek.

Wówczas ustalają, że dany tytuł powróci w ramówce, ale tylko na sezon (połowiczny lub pełny), po to, by podomykać otwarte wątki. Tak było w przypadku np. "Gotowych na wszystko" czy "Jak poznałem waszą matkę". W maju ub.r. lista tytułów, które będą żegnać się z widzami, zawierała 6 pozycji, a wśród nich znalazły się m.in. "Parenthood" oraz "Parks and Recreation". I, oczywiście, seriale znane i lubiane przez polską widownię.

Oto one:

Reklama

"Mentalista" : Patrick Jane powrócił z ostatnim 7. sezonem. W finałowym 13. odcinku nastąpiło długo oczekiwane zakończenie jego historii. A to, jak mówią złośliwi, było iście w hollywoodzkim i bajkowym stylu! - Patrick i Teresa stanęli na ślubnym kobiercu. Jakby słodyczy było jeszcze mało, w ostatniej scenie panna młoda wyjawia swojemu mężowi, że wkrótce zostaną rodzicami.

"Glee": Tragiczna śmierć Corye’go Monteitha (13 lipca 2013 r.) negatywnie odbiła się na "Glee". Oglądalność serialu radykalnie zmalała. Po kiepskim 4. sezonie (spadek z ponad 5 mln do niecałych 2 mln widzów) stacja FOX zdecydowała się zakończyć telewizyjny musical. W finale widzowie zobaczyli wizję z 2020 r., w której przyjaciele z McKinley High ziścili swoje prywatne i zawodowe sny.

"Mad men": Sukces produkcji zachęcił jej twórców do podzielenia finałowego sezonu na dwie części (po 7 odcinków każdy). Ostatni epizod został wyemitowany w maju tego roku i... trafił do zestawienia najlepszych w historii TV. A także pozostawił po sobie intrygujące pytanie: Czy Don stworzył kampanię reklamową dla Coca-Coli? Możemy się tego tylko domyślać.

"Dwóch i pół": Po dwunastu latach na antenie fani pożegnali braci Harper. W finale pojawia się nawet Charlie (grany przez dublera, bo Sheen nie doszedł do porozumienia z twórcami), który, jak się okazało, nadal żyje. Jego śmierć została upozorowana przez Rose, która przez cztery lata go więziła. Gdy udało mu się uwolnić i wrócić do domu, zginął, bo spadł na niego... fortepian.Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mentalista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje