Reklama

Melrose Place

Ocena
serialu
5,2
Przeciętny
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The bitch is back! "

Amerykańscy fani "Melrose Place" z niecierpliwością czekali na jej powrót. I nie zawiedli się. Amanda Woodward (Heather Locklear) wkroczyła w życie mieszkańców słynnego apartamentowca z charakterystycznym dla siebie impetem.

Sto tysięcy dolarów za odcinek. To cena, za jaką Heather Locklear chciała wrócić na "Melrose Place". Efekt? Amanda zniknęła ze scenariusza serialu.

Reklama

Producenci cały czas jednak liczyli, że aktorka spuści z tonu i głośno powtarzali: "Droga powrotu Heather jest otwarta. Liczymy, że Amanda Woodward powróci na Melrose Place".

22 września 2009 roku życzenia stały się faktem. Tego dnia CW podał na swojej stronie komunikat: "The bitch is back! " [Suka powraca - red.]. Wkrótce świat obiegają pierwsze zdjęcia Locklear na planie nowego "Melrose Place".

Zmniejszyła swoja roszczenia finansowe, czy dostała tyle, ile chciała? To pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi. Sama Heather mówiąc o swoim powrocie, nie wspomina kwestii finansowych.

"Początkowo nie wiedziałam, czy będę pasować do serialu. Po obejrzeniu kilku odcinków, stwierdziłam, że tak. Poza tym, ponownie mogłam wskoczyć w modne ciuchy. Postawiłam jeden warunek: Nie zabiłam Sydney! Zgodzili się".

Amanda pojawiła się w 10. odcinku serialu (emisja w USA 17 października).

"Moja przyjaciółka Jane pozwoliła mi tutaj zamieszkać. Nie mogę się doczekać, kiedy stanę się częścią życia każdego z was" - przywitała mieszkańców apartamentowca.

Na drugi dzień amerykański brukowiec "National Enquirer" poinformował o powrocie gwiazdy.

"Ta antyczna diva jest nie do zniesienia. Zamienia nasze życie w koszmar" - skarżył się anonimowo ktoś z obsady serialu..

"Ona czuje presję. Ponownie musi ratować serial przed utonięciem" - broniła jej przyjaciółka.

Niewątpliwie, przed 10 laty to Locklear sprawiła, że "Melrose Place" stał się serialowym przebojem. Czy teraz też się jej uda?

Czas pokaże...

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje