Reklama

Mecenas Porada

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 170
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mecenas Porada": Powstaje drugi sezon serialu!

"Mecenas Porada" to serial, który zadebiutował na antenie Polsatu 2 marca i zyskał sporą sympatię widzów. Fanów produkcji z pewnością ucieszy informacja, że kilkanaście dni temu rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu serialu. Co wiemy na temat powstających odcinków? Szczegóły poniżej!

"Mecenas Porada": Co wydarzy się w 2. sezonie?

Kasia - wrażliwa na problemy zwykłych ludzi - ponownie otworzy drzwi swojej kancelarii. W sprawach wymagających niestandardowych działań prawniczka jak zwykle będzie mogła liczyć na pomoc swoich niezawodnych przyjaciół: Zośki (Magdalena Wróbel), Adiego (Otar Saralidze) i Marcina (Mateusz Rusin). Do grona najemców galerii handlowej dołączą : Lidka (Joanna Kurowska) i Wiktor (Jakub Gąsowski), natomiast w roli nowego managera tego miejsca zobaczymy Karola Dziubę. 

Trudna walka o miłość i szczęście będzie areną zmagań prawdziwych uczuć między Kasią (Aleksandra Domańska) a Aleksem (Antoni Pawlicki). Czy mimo przeciwności losu zakopią wojenny topór? Czy któreś z nich wyciągnie rękę do zgody a miłość zwycięży każdy kodeks? 

Reklama

W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują także: Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska.

Za reżyserię drugiego sezonu serialu odpowiada nagrodzona między innymi Paszportem Polityki Aleksandra Terpińska. Autorami scenariusza są: Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, twórcy takich hitów jak "Magda M.", czy "Szpilki na Giewoncie", a producentem wykonawczym serialu jest firma TFP sp. z o.o.

"Mecenas Porada": Co wiemy o premierze nowej odsłony?

Nowa seria serialu "Mecenas Porada" będzie miała premierę w serwisie Polsat Box Go, późnej trafi na antenę Polsatu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama