Mecenas Porada
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mecenas Porada": Joanna Opozda dołączyła do obsady serialu

Serial "Mecenas Porada" powróci z drugim sezonem. Trwają właśnie prace nad nowymi odcinkami. Już wiadomo, że do stałej obsady dołączą nowe kolejne osoby. W jednej z ról zobaczymy Joannę Opozdę. Świeżo upieczona mama wraca do grania po kilkumiesięcznej przerwie.

Joanna Opozda wraca do pracy

Joanna Opozda od dłuższego czasu jest na ustach wszystkich. Piękna aktorka zmaga się z ogromnymi problemami w życiu prywatnym. Choć ostatnio powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, nie może w pełni cieszyć się z macierzyństwa. Wszystko za sprawą głośnego rozstania z Antkiem Królikowskim. Gdyby tego było mało, zanim urodziła dziecko, otrzymała wiadomość, że jej ciąża może być zagrożona, dlatego musiała dużo odpoczywać. Między innymi z tego powodu na pewien czas zrezygnowała z pracy aktorskiej. 

W maju w rozmowie z mediami przyznała, że chociaż chciałaby spędzać ze swoim półrocznym synkiem jak najwięcej czasu, musi wrócić do aktywności zawodowej. Gwiazda podkreśliła, że jest obecnie samotną matką i stały dochód jest dla niej niezwykle ważny. Opozda nie może pozwolić sobie na kontynuowanie urlopu macierzyńskiego - jest żywicielką rodziny.

Reklama

"Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety, jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę" - mówiła podczas Mastercard Off Camera 2022.

Joanna Opozda rozpoczęła terapię. Szczere wyznanie

Joanna Opozda z głębokim dekoltem kilka miesięcy po porodzie. "Idealna"

"Mecenas Porada": Joanna Opozda na planie

We wtorek aktorka poinformowała, że zaczyna pracę nad nowym projektem. Okazało się, że Opozda dołączyła do obsady serialu "Mecenas Porada". "Dzień dobry! Wracam na plan zdjęciowy. Kurczę, po takim czasie" - poinformowała swoich fanów na Instagramie. Aktorka dodała również zdjęcie, na którym pozuje z Aleksandrą Domańską, czyli tytułową panią mecenas. "W takim towarzystwie praca to przyjemność" - napisała pod zdjęciem. 

"Mecenas Porada": Co wydarzy się w 2. sezonie?

Kasia - wrażliwa na problemy zwykłych ludzi - ponownie otworzy drzwi swojej kancelarii. W sprawach wymagających niestandardowych działań prawniczka jak zwykle będzie mogła liczyć na pomoc swoich niezawodnych przyjaciół: Zośki (Magdalena Wróbel), Adiego (Otar Saralidze) i Marcina (Mateusz Rusin). Do grona najemców galerii handlowej dołączą : Lidka (Joanna Kurowska) i Wiktor (Jakub Gąsowski), natomiast w roli nowego managera tego miejsca zobaczymy Karola Dziubę. 

Trudna walka o miłość i szczęście będzie areną zmagań prawdziwych uczuć między Kasią (Aleksandra Domańska) a Aleksem (Antoni Pawlicki). Czy mimo przeciwności losu zakopią wojenny topór? Czy któreś z nich wyciągnie rękę do zgody a miłość zwycięży każdy kodeks? 

W serialu obok Aleksandry Domańskiej występują także: Radosław Pazura, Piotr Gąsowski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Zawadzka i Monika Krzywkowska. Za reżyserię drugiego sezonu serialu odpowiada nagrodzona między innymi Paszportem Polityki Aleksandra Terpińska. Autorami scenariusza są: Radosław Figura, Anita Nawrocka i Paweł Trześniowski, twórcy takich hitów jak "Magda M.", czy "Szpilki na Giewoncie", a producentem wykonawczym serialu jest firma TFP sp. z o.o.

"Mecenas Porada": Co wiemy o premierze nowej odsłony?

Nowa seria serialu "Mecenas Porada" będzie miała premierę w serwisie Polsat Box Go, późnej trafi na antenę Polsatu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mecenas Porada | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy