Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmiany w Ramówce TVN! "Mąż czy nie mąż i "Nie rób scen" zamienią się miejscami!

Od niedzieli 22 marca dwa nowe seriale stacji TVN zamienią się godzinami emisji. Powód? Oglądalność!


Reklama


"Mąż czy nie mąż", serial z Magdaleną Schejbal w roli głównej, po trzech tygodniach emisji ogląda średnio 1,59 mln widzów - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Produkcja nie okazała się strzałem w dziesiątkę, w czasie jej emisji TVN przegrywa ze wszystkimi głównymi konkurentami i zajmuje dopiero 4 miejsce w rynku telewizyjnym.

Co więcej, oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek (pierwszy epizod oglądało średnio 2,2 mln widzów, trzeci już tylko 1,1 mln, dane Nielsen Audience Measurement).

Świetny wynik notuje natomiast druga nowość  - "Nie rób scen" - z Joanną Brodzik, Magdaleną i Aleksandrą Popławskimi i Moniką Mariotti w rolach głównych. Komedię ogląda średnio 1,45 mln widzów, a TVN w czasie jej emisji zajmuje drugie miejsce w rynku (wyprzeda go jedynie TVP1 nadająca wówczas filmy fabularne).

Od niedzieli 22 marca produkcje zamienią się godzinami emisji: serial "Mąż czy nie mąż" będzie można oglądać o 21:50, a "Nie rób scen" o 21:20. Decyzję tę tłumaczy zastępca dyrektora programowego Grupy TVN:

- Przeanalizowaliśmy profile widzów obu seriali. Mamy nadzieję, że ta zmiana poprawi przepływ widowni między nimi - mówi Bogdan Czaja.

Serial "Nie rób scen" nie moralizuje, nie poucza, nie potępia. A wręcz pokazuje bohaterów w sytuacjach, w których dystans do samego siebie jest najbardziej wskazany. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia PRAWIE jak Kate Moss i biodra PRAWIE jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. Jedno jest pewne - prawdziwe życie zaczyna się po 30-tce, więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.

Z kolei "Mąż czy nie mąż" to pełen ciepłego humoru obraz pary, która usiłuje odbudować swoje uczucia po zdradzie i rozstaniu. Historię tych dwojga poznamy w momencie, kiedy potulny i pełen wyrzutów sumienia mężczyzna za wszelką cenę próbuje odzyskać kobietę, którą naprawdę kocha. Marta otwiera przed Michałem drzwi, ale nie serce. Michał nie zamierza się poddać i gotów jest walczyć o rodzinę za wszelką cenę. Marta doskonale wie, że teraz to ona rozdaje karty. Mimo przepaści, która ich dzieli, oboje zgadzają się co do jednej sprawy: najważniejsze jest szczęście ich córki, Zuzi. Dla niej będą w stanie wypracować kompromis i nadać swojej relacji nową formę. Marta godzi się, aby były partner wprowadził się na piętro ich wspólnego domu.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nie rób scen | Mąż czy nie mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje