Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 39
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy serial komediowy "Mąż czy nie mąż" już od 1 marca w TVN

Nic dwa razy się nie zdarza. Z wyjątkiem miłości! Nowy komediowy serial TVN to przewrotne love story o parze do poprawki. W rolach głównych występują Magdalena Schejbal i Marcin Perchuć.Marta (Magdalena Schejbal) i Michał (Marcin Perchuć) przez lata byli szczęśliwą, kochającą się parą. Ona - "dziewczyna z ikrą", wrażliwa i inteligentna. On - uroczy typ wiecznego chłopca, życiowy optymista. Stworzyli rodzinę, razem mieszkali, pracowali i wychowywali córkę - Zuzię (Magdalena Żak). Nigdy nie podjęli decyzji o małżeństwie, bo formalności miały dla nich znaczenie drugorzędne. Jednym słowem - byli parą na medal. Pewnego dnia Michał odchodzi do innej kobiety. Ale... nie na długo.

"Mąż czy nie mąż" to pełen ciepłego humoru obraz pary, która usiłuje odbudować swoje uczucia po zdradzie i rozstaniu. Historię tych dwojga poznamy w momencie, kiedy potulny i pełen wyrzutów sumienia mężczyzna za wszelką cenę próbuje odzyskać kobietę, którą naprawdę kocha.

Reklama

Marta otwiera przed Michałem drzwi, ale nie serce. Michał nie zamierza się poddać i gotów jest walczyć o rodzinę za wszelką cenę.

Marta doskonale wie, że teraz to ona rozdaje karty. Mimo przepaści, która ich dzieli, oboje zgadzają się co do jednej sprawy: najważniejsze jest szczęście ich córki, Zuzi. Dla niej będą w stanie wypracować kompromis i nadać swojej relacji nową formę. Marta godzi się, aby były partner wprowadził się na piętro ich wspólnego domu.

Jak wiele prawdy jest w zasadzie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? "Mąż czy nie mąż" to serial, który w sposób lekki, ale prawdziwy opowiada o uczuciach.

To spojrzenie na odwieczny i uniwersalny problem - czy para może odbudować swoje uczucie, gdy jeden z partnerów okazuje się niewierny.

A także historia nastolatki, która bardzo chce, aby rodzice do siebie wrócili.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mąż czy nie mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje