Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Mąż czy nie mąż”: Twardy warunek

"Udawać martwego to sposób na niedźwiedzia, ale nie na kobietę" - tak zachowanie Michała, który wciąż nie znalazł w sobie odwagi, by wyznać Romie prawdę o swoim powrocie do rodziny, podsumowuje Czarek. Na dodatek Marta stawia skruszonemu mężczyźnie twardy warunek...

 By odbudować swoją relację muszą być ze sobą całkowicie szczerzy! Tymczasem Michał ma wciąż wiele do ukrycia...Czy zdobędzie się na szczerość wobec Marty?

Reklama

Do życia Michała (Marcin Perchuć) próbuje wrócić Roma (Anna Czartoryska). Była kochanka zasypuje Michała smsami, informując, że zamierza wkrótce przyjechać. Sytuację pogarsza fakt, że Michał wciąż chowa głowę w piasek i nie ma odwagi, by powiedzieć byłej kochance prawdę o swoim powrocie do rodziny.

By uniknąć kontaktu z Romą wpada na pomysł, aby oddać swój telefon "na przechowanie" Czarkowi (Mirosław Kotowicz). Niestety Czarek nie może się powstrzymać i miesza się w sprawy swojego przyjaciela, wpędzając go w kolejne kłopoty ...

 

Marta (Magdalena Schejbal) chce, by wspólnie z Michałem zostali przyjaciółmi.

Stawia jednak warunek: aby odbudować nadszarpnięte zaufanie muszą być ze sobą całkowicie szczerzy. Michał postanawia, więc wyznać Marcie prawdę o smsach, którymi bombarduje go Roma.

To ciężka próba dla ich relacji, która niemal kończy się katastrofą...

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje