Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mąż czy nie mąż": Marta oświadcza się Michałowi!

Michał próbuje odwlec swój wyjazd do czeskiego szpitala. Gdy po raz kolejny dzwoni lekarz prowadzący Romę, wie, że nie ma wyboru. Lekarz informuje go, że jego żona jest w krytycznym stanie. By zachować wyjazd w tajemnicy Michał i Czarek wymyślają wyjazd na ryby. Marta coraz rzadziej myśli o Bartku i decyduje się na bardzo poważny krok...


Reklama

 

Michał wraz z Martą i Zuzią wyjeżdżają w góry. Wyjazd jest bardzo udany i wszyscy doskonale się bawią. Po powrocie para coraz bardziej zbliża się do siebie.

Wyjazd Marty i Bartka staje się coraz bardziej odległy. Sielankowy nastrój zakłóca Michałowi telefon z czeskiego szpitala. Lekarz prowadzący Romę prosi Michała o natychmiastowy przyjazd. Stan jego żony jest krytyczny i potrzebna jest zgoda na dalsze leczenie.

Razem z Czarkiem wymyślają wyprawę na ryby, która ma być przykrywką. W rzeczywistości Michał planuje wyjazd do Romy z papierami rozwodowymi. Nie chce, by Marta dowiedziała się o tym, że Roma to nie tylko jego kochanka, ale także żona!

Ku zaskoczeniu Michała sprawy przybierają niespodziewany obrót ... Marta prosi Michała o rękę! Co w takiej sytuacji zrobi Michał?

Odpowiedź już w najbliższym odcinku serialu "Mąż czy nie mąż" w niedzielę o godzinie 21.50 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mąż czy nie mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje