Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mąż czy nie mąż": Magdalena Schejbal chce wyjść za mąż... spontanicznie

Magdalena Schejbal, którą od 1 marca oglądać będziemy co tydzień jako Martę w nowym serialu komediowym "Mąż czy nie mąż", twierdzi, że jeśli zdecyduje się zostać... żoną, zrobi to spontanicznie.


Reklama


Magdalena Schejbal od kilku lat związana jest z pochodzącym z Zakopanego Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Aktorka i jej partner nie zdecydowali się dotąd stanąć na ślubnym kobiercu, ale nie wykluczają, że kiedyś być może dojdą do wniosku, iż powinni zalegalizować swój związek.

Magda, pytana o ewentualne zamążpójście, odpowiada:

- Nie planujemy tego. Jeżeli coś się wydarzy, to zrobimy to spontanicznie. Jak zwykle i jak wszystko!

Magdalena Schejbal poznała Sławomira Ziębę-Drzymalskiego 4 lata temu na planie "Szpilek na Giewoncie" - serialu, w którym grała Ewę Drawską. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, po roku znajomości zostali rodzicami uroczej Anielki. Dla ukochanego przeprowadziła się na pewien czas do Zakopanego, gdzie - jak twierdzi - spędziła najpiękniejsze dwa lata swojego życia.

- To był cudowny okres! Miałam czas, by skupić się wyłącznie na dzieciach, poświęcać im każdą chwilę - wyznała w wywiadzie.

Od pewnego czasu Magda i Sławek mieszkają w Warszawie, ale często wracają na Podhale.

Czasami żyjemy przez tydzień lub dwa na odległość - ja tu, w stolicy, on tam, w górach, i też jest nam tak dobrze - mówi aktorka.

- Pewnie dlatego ten nasz związek jest taki fajny, bo dajemy sobie czas żyć swoim życiem i realizować się na własny sposób - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Flesz".

Na razie Magdalena Schejbal nie myśli o poślubieniu Sławomira. Żartuje, że nie miałaby czasu na ślub, który przecież niczego w ich wspólnym życiu by nie zmienił.

- Nam dobrze jest tak, jak jest - mówi.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje