Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mąż czy nie mąż": Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

Magdalena Boczarska, czyli Ewa z serialu "Mąż czy nie mąż", dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka, czyli Radka z "Pierwszej miłości". Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora!


Reklama


O tym, że Magdalena Boczarska przyjęła oświadczyny Mateusza Banasiuka, świadczy piękny pierścionek z brylantem lśniący od pewnego czasu na serdecznym palcu aktorki. Choć ich związkowi początkowo niewiele osób dawało szanse, udowodnili, że miłość, jaka ich połączyła, to poważne i naprawdę wielkie uczucie. Podobno aktorska para jeszcze w tym roku zamierza stanąć na ślubnym kobiercu.

Ani Magdalena Boczarska, ani Mateusz Banasiuk nie opowiadają w wywiadach o tym, co ich łączy, ale nie kryją, że są szczęśliwi. Oboje mają za sobą nieudane związki. On przez kilka lat związany był z Oriną Krajewską, czyli Agatą z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" - ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Rozstali się pod koniec 2013 roku. Ona była z kolei łączona z Tomaszem Karolakiem, czyli Ludwikiem Boskim z "rodzinki.pl". Do niedawna jeszcze plotkowano, że łączy ich wielka namiętność, mówiono, że świata nie widzą poza sobą, choć oni sami twierdzą, że - choć rzeczywiście kiedyś byli parą - dziś po prostu się przyjaźnią, lubią spędzać ze sobą czas i świetnie się czują w swoim towarzystwie.

Magdalena i Mateusz (aktorka jest starsza od swego ukochanego o 7 lat) doskonale się rozumieją i świetnie się czują w swoim towarzystwie. Bardzo poważnie myślą o wspólnej przyszłości i są pewni, że uda się im zbudować cudowny związek oparty na przyjaźni i prawdziwej miłości.

Magdalena Boczarska powiedziała kiedyś w wywiadzie, że jej ideałem jest mężczyzna, który potrafi kochać na zabój, ma wiele pasji i jest spełniony w tym, co robi. Mateusz Banasiuk doskonale pasuje do jej wyobrażeń o facecie z marzeń i, co ważniejsze, daje swej ukochanej wszystko to, czego potrzebuje kobieta, by być szczęśliwą.

Niewykluczone, że Magda i Mateusz przysięgną sobie dozgonną miłość i wierność w najbliższych miesiącach. Na razie nie potwierdzają oficjalnie, że zamierzają lada moment rozpocząć nowy etap swojego związku, ale też nie zaprzeczają, iż chcą dalej iść przez życie razem.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje