Reklama

Mąż czy nie mąż

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mąż czy nie mąż": Dlaczego Michał zostawił Martę?

Co powinna zrobić kobieta, kiedy dowiaduje się, że "TA", z którą uciekł jej facet ma ciało z górnej półki? Rozłożyć swoją rywalkę na części! W najbliższym odcinku "Mąż czy nie mąż" Marta "pozna bliżej" Romę, a także powody, dla których wydała się ona Michałowi kobietą z jego marzeń...


 

Reklama

Marta nie może przeżyć tego, że "była" Michała niestety nie wygląda, jak Godzilla, a wprost jak milion dolarów. Za namową Ewy podkrada z mieszkania Jareckiego zdjęcie Romy i razem z przyjaciółkami "rozkłada ją na czynniki pierwsze".

Analiza wypada dość brutalnie i żadne złośliwości pod kątem rywalki nie poprawiają Marcie samopoczucia. Narasta w niej chęć wygarnięcia Michałowi, co tak naprawdę o nim myśli... I szybko znajduje ku temu okazję!

Zuzia wyprawia dziadkowi urodziny - uroczystą kolację u Marty, na którą zaproszony jest również Michał. Dziewczynka ma nadzieję, że będzie to świetna okazja do rodzinnych wspomnień i spędzenia czasu, jak dawniej.

Marta zachowuje się niczym drapieżnik, który wyczekuje momentu, aby zaatakować swoją ofiarę... A ten w końcu przychodzi! Początkowa kłótnia przeradza się jednak w szczerą i wzruszającą rozmowę pary, która usiłuje poskładać swoje uczucia po rozstaniu.

Marta dowiaduje się, dlaczego Michał od niej odszedł i dlaczego teraz postanowił wrócić...


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mąż czy nie mąż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje