Matylda
Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 169
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Matylda" zebrała spore grono fanów. A kiedy można nadrobić odcinki?

Serial "Matylda" cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, którzy chętnie oglądają losy głównej bohaterki. Dla tych, którzy nie zdążyli zobaczyć odcinek w niedzielę, TVP oferuje powtórki. Kiedy oglądać nowe odcinki już po premierze?

"Matylda" to serial, który zabiera widzów do powojennej Polski i opowiada o losach buntowniczej młodej szlachcianki. Przedstawia ona swoje dążenie do wolności, miłości i sprawiedliwości w świecie pełnym konwenansów i ograniczeń. Premiera tej produkcji miała miejsce na antenie TVP1 10 marca 2024 roku. Nowe odcinki są emitowane co tydzień, w każdą niedzielę o 20:20, a serial dostępny jest również na platformie TVP VOD. 

Do chwili obecnej na kanale TVP1 obejrzeliśmy 7 odcinków "Matyldy", a cała seria liczy 13 odcinków. A na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy doczekamy kontynuacji.

Reklama

"Matylda": Kiedy oglądać powtórki?

TVP zadbało również o fanów, którzy nie zdążyli na niedzielny odcinek — powtórki można oglądać o 22 w TVP i w środy o 0:30 na kanale TVP Seriale. A wszystkie odcinki dostępne są na stronie vod.tvp.pl. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy