Marvel's Runaways Marvel's Runaways

Ocena
serialu
5,7
Przeciętny
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Runaways": Disney bez zapowiedzi usunął serial Marvela. To nie jedyna produkcja, która znika

W Stanach Zjednoczonych subskrybenci Disney+ nie będą już mieli okazji obejrzeć serialu "Runaways'. Produkcja Marvela została skasowana z platformy bez wcześniejszego poinformowania widzów o tym. Wkrótce zostaną usunięte także inne seriale.

"Runaways": Disney nagle usuwa serial z platformy. Powód jest nieznany

Niedawno szefowie koncernu Disney ostrzegali, że m.in. z powodu poszukiwań oszczędności z platformy streamingowej mogą zacząć znikać seriale z uniwersum Marvela czy Gwiezdnych Wojen. Subskrybenci nie spodziewali się jednak, że produkcje zostaną usunięte "po cichu", bez żadnego ostrzeżenia.

W Stanach Zjednoczonych z Disney+ zniknął serial Hulu "Runaways". Produkcja wbrew pozorom nie była słabo oceniana przez publiczność. W serwisie Rotten Tomatoes otrzymała 84% pozytywnych ocen krytyków i 69% od widzów.

Decyzja spotkała się z ogromnym niezadowoleniem fanów. Na Twitterze możemy przeczytać komentarze: "Marvel Runaways zostańcie ze mną. Jesteście moją rodziną. Nie opuszczajcie mnie", "Marvel’s Runaways zasługuje na znacznie więcej" oraz "To był jeden z najlepszych seriali Marvela. Dlaczego to zrobili?".

Reklama

Wkrótce z platformy mają zniknąć jeszcze dwie produkcje: "Marvel's MPower" i "Marvel's Voices Rising: The Music of Wakanda Forever".

"Runaways": O czym jest serial?

"Marvel's Runaways" to historia szóstki nastolatków, którzy dowiadują się, że ich rodzice są w rzeczywistości... demonami. Nastolatkowie, mimo przerastających ich codziennych problemów, postanawiają się zjednoczyć w walce przeciwko złu.

W serialu występują Rhenzy Feliz, Virginia Gardner, Ariela Barer, Gregg Sulkin, Allegra Acosta, Annie Wersching, Ryan Sands, Angel Parker, Ever Carradine, James Marsters, Kevin Weisman, Brigid Brannagh, James Yaegashi, Brittany Ishibashi, Kip Pardue.

Powstały trzy sezony serialu.

Czytaj więcej: "Tajna inwazja": Gwiazdor serialu zdradza szczegóły! Wstęp do "The Marvels"

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy