Reklama

Marco Polo

Marco Polo

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 6
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Netflix: "Marco Polo", "Marcella", "Kochane kłopoty" i inne nowości

Do oferty Netflixa trafiło dzisiaj kilka kolejnych seriali, w tym najnowsze odcinki produkcji "Marco Polo".

Marco Polo

"Marco Polo" to serial, który przedstawia losy i podróże słynnego bohatera. Akcja serii rozgrywa się XIII-wiecznych Chinach. Od dziś na platformie Netflix dostępny jest drugi sezon produkcji. W rolach głównych występują: Lorenzo Richelmy, Benedict Wong, Joan Chen, Rick Yune, Amr Waked. Jak na razie brak polskich napisów i dubbingu.

Kochane kłopoty

Reklama

Po prawie dziewięciu latach od emisji ostatniego odcinka na ekrany powrócą "Kochane kłopoty". W zeszłym roku Netflix zdecydował się zrealizować kontynuację kultowego serialu. "Gilmore Girls. A Year in the Life", czteroodcinkowy miniserial, zadebiutuje już tej jesieni. Wypada zatem odświeżyć pamięć i wybrać się na ponowną podróż do Stars Hollow. Wszystkie siedem sezonów "Kochanych kłopotów" można obejrzeć od dzisiaj na platformie Netflix. Brak polskich napisów i dubbingu.

Marcella

Fabuła kryminału jest osnuta wokół losów brytyjskiej policjantki. Po nieoczekiwanym odejściu męża oraz odebraniu jej dzieci kobieta rzuca się w wir pracy, aby nie zwariować. Wkrótce też odkrywa, że seria morderstw, jaka miała miejsce w ostatnim czasie w Londynie może być związana z podobnymi wydarzeniami z 2005 roku. Początkowo serial został wyemitowany na antenie brytyjskiej stacji ITV.

W roli głównej wystąpiła Anna Friel, aktorka znana z seriali "Gdzie pachną stokrotki" oraz "American Odyssey". Dostępne są polskie napisy (brak polskiego dubbingu).

Dr House

Od dzisiaj w Netflixie wylądowały również wszystkie serie o przygodach doktora House'a. Niestety, jak w większości powyższych przypadków na razie nie ma polskich napisów ani polskiego dubbingu.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje