Reklama

Mały Zgon

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mały Zgon": Najlepsza nowość tej wiosny!

Nowy serial Juliusza Machulskiego to istny majstersztyk! Jest to z pewnością najlepsza nowość wiosennej ramówki, spośród oferty wszystkich stacji telewizyjnych. TVN i jego "Motyw" czy "Kod genetyczny", o których pisaliśmy w naszych recenzjach wcześniej, nie dorasta mu do pięt. Premiera w niedzielę, 8 marca o 21:30 w Canal+.

W telegraficznym skrócie

O czym opowiada "Mały Zgon"?

Reklama

Ryszard (Piotr Grabowski) od lat pełni funkcję dyrektora więzienia w mazurskiej miejscowości Mały Zgon. Mężczyzna od czasu rozwodu mieszka z matką i na pierwszy rzut oka jest nieskazitelnym obywatelem.

Niewielu wie, że po godzinach z dobrotliwego dyrektora Ryszard zmienia się w bezwzględnego hazardzistę. Pociąg do ryzyka sprawi, że będzie musiał zamienić się miejscami z... gangsterem z programu ochrony świadków.

W ten sposób stanie się Markiem - biznesmenem na usługach czeskiej mafii. Jak zareaguje na to Teresa, dla której kariera syna jest całym światem? Rozwścieczoną matkę będzie musiała okiełznać Grażyna (Katarzyna Herman) przełożona zakładów karnych. Z kolei ze zmiany na miejscu męża wyjątkowo ucieszy się żona prawdziwego Marka, Carla (Karolina Porcari)...

"Świat Seriali"

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje