Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Życiowy sprawdzian

Piotr (Jakub Bohosiewicz), który od dawna tęsknił za stabilizacją w sferze uczuciowej, postanowi rozpocząć nowe życie u boku ukochanej Elizy (Karolina Stefańska)! Dla Olkowicza będzie to wyjątkowe i ważne wydarzenie - po raz pierwszy wyprowadzi się z rodzinnego domu. Niestety, piękne plany o założeniu rodziny i ustatkowaniu wcale nie będą proste w realizacji…

Piotr jako przyszły pan domu weźmie na siebie wynajęcie mieszkania dla siebie, Elizy i Juniora (Filip Klamka). Ponieważ nigdy nie opływał w luksusy i nie dysponował dużymi sumami pieniężnymi, będzie musiał w dosyć szybkim czasie zorganizować potrzebne fundusze. W typowy dla siebie sposób zabierze się do tego dosyć nieudolnie. Zapożyczy się u nieodpowiedniej osoby i tym samym ściągnie na rodzinę Olkowiczów poważne kłopoty finansowe.

Reklama

To, niestety, dopiero początek problemów Piotra, z którymi będzie musiał się zmagać. Między nim a Elizą pojawią się nieporozumienia. Coraz częściej będzie dochodziło w ich związku do partnerskich konfliktów. Zaczną one narastać z dnia na dzień. To spowoduje, że parze trudno będzie sprostać codzienności.

Czy Piotr i Eliza poradzą sobie z przeszkodami? I czy Olkowiczowi uda się w końcu spełnić w roli kochającego partnera, ojca i pana domu?

Dowiedz się więcej na temat: Majka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje