Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1415
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaproszenie na bankiet

Lucyna na szczęście nie pozwoli się zmanipulować Aleksandrze. Kazimierz pojedzie więc na leczenie w klinice w Zurychu.

Przypomnijmy, że młoda Duszyńska (Marieta Żukowska) zabiegała o to, by jej teść trafił do kliniki w Bazylei. Gdy w 68. odcinku "Majki" (emisja w czwartek 8 kwietnia) dowie się, że Lucyna (Katarzyna Gniewkowska) podpisała jednak zgodę na leczenie Kazimierza w Zurychu, będzie zdruzgotana. Ale - jak to ona - zręcznie to ukryje. Postanowi natomiast realizować kolejny punkt swojego perfidnego planu. W tym celu pojawi się w Panorama Projekt, by zaprosić Michała (Tomasz Ciachorowski) na coroczny bankiet w automobilklubie. Grając na jego uczuciach, stwierdzi, że powinien godnie zastąpić ojca, który zawsze brał w nim udział.

Reklama

Na dodatek Michał dowie się od matki, że w firmie Komfort City House należącej do Kazimierza Duszyńskiego pojawiły się kłopoty.

- Warto, byś pokazał się na tym bankiecie - oceni Lucyna. - W ten sposób udowodnisz zarządowi, że interesujesz się firmą ojca.

Co postanowi Michał? Że na prośbę matki pójdzie na bankiet organizowany przez Aleksandrę. Lecz pod jednym warunkiem: Majka (Joanna Osyda) będzie mu towarzyszyć.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje