Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaloty mecenasa

Wokół Anny (Ewa Kaim) od pewnego czasu kręci się mecenas Kotowski (Grzegorz Mielczarek), który całkowicie stracił głowę dla niej. Niestety, ukochana nie zauważa jego starań, stale angażując się w związki z niewłaściwymi mężczyznami. Czy w końcu pójdzie po rozum do głowy?

Mecenas Wojciech Kotowski jako prawnik jest profesjonalistą. W życiu prywatnym jednak bardzo często górę biorą emocje.

Reklama

- To wrażliwiec - mówi Grzegorz Mielczarek. - Nieustannie szuka prawdziwej miłości i kobiety, przy której będzie mógł się zestarzeć. Potrzebuje ciepła, czułości i poniekąd opieki. Wynika to z jego doświadczeń, czego na razie nie chciałbym zdradzać. Powiem więc tylko tyle, że ma za sobą dosyć skomplikowaną przeszłość.

Gdy na drodze Kotowskiego stanie Anna, zakocha się w niej na zabój.

- W oczach mojego bohatera pani Olkowicz wydaje się być odpowiednią kandydatką na żonę - twierdzi aktor.

- Anna zauroczyła mecenasa urodą, wrażliwością, inteligencją i ciepłem. Niczego nie udaje, jest szczera i swobodna.

Niestety, gdy tylko Kotowski próbuje pokazać się Annie z jak najlepszej strony, aby w ten sposób zachęcić ją do siebie, ponosi sromotną klęskę.

- Czegokolwiek się chwyci, wypada mu z ręki, rozlewa się lub roztrzaskuje na milion kawałków - zauważa Grzegorz Mielczarek.

- Spotykają go same kompromitujące wpadki. Mimo wszystko jest zawzięty. Wierzę, że ma duże szanse u Anny. To człowiek prawy i uczciwy. Olkowiczowa do tej pory trafiała w swoim życiu na niewłaściwych mężczyzn.

Czy Anna i Wojciech zostaną parą?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje