Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1418
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zagraniczna kariera Polki

Znamy ją nie tylko z roli przegiegłej Dagmary z "Majki". Wokół tej młodej aktorki wciąż wybuchają skandale. Ona jednak pokonuje przeciwności losu i uparcie brnie do przodu.

Weronika Rosati ma 27 lat, a wystąpiła już w kilkunastu serialach i filmach, w tym zagranicznych. Na ekrany kin wchodzi właśnie najnowsza produkcja z jej udziałem - "Spisek". Drwiny wzbudził fakt, że w polskiej wersji plakatu filmowego doklejono twarz Weroniki, choć jej rola nie jest wielka. Złośliwi zawsze się znajdą A przecież podobnie było z filmem "Salt", w którym u boku Angeliny Jolie zagrał Daniel Olbrychski. Na polskim plakacie pojawiło się jego nazwisko. Na szczęście Weroniki nie zrażają te złośliwości. Postanowiła sobie kiedyś, że zostanie gwiazdą i tego się trzyma.

Reklama

Teraz pracuje na planie serialu "Luck", w którym główną rolę gra Dustin Hoffman. W związku z tym musiała zamieszkać w Los Angeles, co znów wywołało kpiny - żyjąc w drogiej Kaliforni Weronika miałaby zrobić na nas wrażenie. Ale ciężko byłoby kilka razy w miesiącu jeździć do Stanów. Jaka jest naprawdę? O aktorce krążą plotki, że jest wyrachowana i zarozumiała. Andrzej Żuławski, z którym była związana zarzuca jej, że ta znajomość nie była z jej strony bezinteresowna.

- Ceną były wszelkie zakusy tej młodej kobiety na karierę zagraniczną - napisał w najnowszej książce.

Ale na co liczył ten ponad 70-letni mężczyzna umawiając się ze śliczną, młodą dziewczyną? Na koniec dodajmy, że Weronika ostatnio pogodziła się Joanną Krupą, która oskarżyła ją o noszenie prawdziwych futer. Może więc nie jest aż tak zadufana w sobie?

Dowiedz się więcej na temat: Weronika Rosati | Majka | Pitbull

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama