Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z kina do domowej filmoteki

"Weekend" - reżyserski debiut Cezarego Pazury, czyli Cezarego z "13 Posterunku", każdy może już mieć w domowej filmotece. Gwiazdy filmu spotkały się w czwartek z fanami, by osobiście zachęcać do kupowania wydanej właśnie na DVD i Blu-Ray'u komedii.

Stało się już tradycją, że premiery filmów na płytach DVD odbywają się w salonach eMPiK-u. Tak było i tym razem! W promocji "Weekendu" wzięli udział aktorzy, którzy wystąpili w pierwszym filmie reżyserowanym przez Cezarego Pazurę. Każdy, kto w czwartek przyszedł do warszawskiego Juniora, mógł zdobyć autograf Pawła Małaszyńskiego, czyli Johanna von Relatzkiego z "Czasu honoru", Piotra Miazgi, czyli ochroniarza z "Prosto w serce", Michała Lewandowskiego, czyli Adama Stankiewicza z "Majki", Amelii Radeckiej, czyli Justyny Odrowskiej z "M jak miłość", Piotra Siejki, czyli Jarka Oparskiego z "Prosto w serce", oraz Cezarego Pazury.

Reklama

"Weekend" to zwariowana komedia o świecie wielkich pieniędzy, przebiegłych mafiozach, cwanych policjantach i przystojnych gangsterach - tak producenci zachwalają film, który co prawda nie miał najlepszych recenzji, ale cieszył się wielką popularnością wśród odwiedzających kina widzów. Od kilku dni każdy fan "Weekendu" może mieć kopię filmu na własność i sięgać do niego zawsze, gdy ma ochotę na dobrą zabawę w towarzystwie gwiazd.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje