Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wyprawa do Lanckorony

Poszukiwania ojca Majki (Joanna Osyda) nie przynoszą rezultatu, ale fotografka nie da za wygraną. Na własną rękę przeprowadzi dochodzenie i dotrze do kobiety, która wiele lat temu miała kontakt z zaginionym Jakubem.

Zdradzamy, że Majka w towarzystwie córeczki Basi (Basia Wilk) i Michała (Tomasz Ciachorowski) wybierze się do Lanckorony. Potwierdzą się informacje, które udało się jej wcześniej ustalić, że w górskim miasteczku mieszka kobieta, współpracująca swego czasu z ojcem dziewczyny. W ten sposób dojdzie do spotkania Majki z Ireną (Katarzyna Tlałka).

Reklama

- Poza współpracą moją bohaterkę i Jakuba łączyło uczucie - mówi Katarzyna Tlałka.

- Pewnego dnia bez słowa wyjaśnienia zniknął. I od tamtej pory Irena nic nie słyszała o ukochanym. Choć minęło sporo czasu, ona wciąż głęboko przeżywa to, że została porzucona. Razem z Jakubem snuła wielkie plany na przyszłość, które nigdy nie doszły do skutku.

Spotkanie fotografki z kochanką ojca nie będzie należało do przyjemnych.

- Irena nie udzieli Majce żadnych konkretnych informacji, dzięki którym można by szukać dalej - zdradza Joanna Osyda.

- Poza tym będzie niechętna do jakichkolwiek rozmów dotyczących Jakuba, jakby już na sam dźwięk jego imienia powracały złe wspomnienia.

Majka będzie załamana, że jedyny konkretny trop nie zbliżył jej choć trochę do celu. W tak trudnym dla niej momencie będzie przy niej Michał. Wesprze ją, doda otuchy oraz zmotywuje do działania i niepoddawania się.

- Choć Maja wyjazd do Lanckorony zaliczy do nieudanych, mój bohater zrobi wszystko, aby zmienić jej nastawienie - zaznacza Tomasz Ciachorowski.

- Namówi fotografkę, aby porozmawiała z miejscowym księdzem. Dzięki tej rozmowie dowie się, że Jakub przebywa we Florencji.

Tak oto pojawi się maleńkie światełko na horyzoncie, dające nadzieję na przyszłość. Korzystając z lepszego nastroju ukochanej, Michał przekona ją, aby spędzili trochę czasu w Lanckoronie i skorzystali z uroków tego miejsca.

Całą trójkę - Majkę, Michała i Basię - czekają niezapomniane chwile w Lanckoronie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama