Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1401
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wiktor wyląduje na… parkiecie

Andrzej Deskur, czyli serialowy Wiktor Olszewski z "Majki", zapowiada, że w powakacyjnych odcinkach jego bohater zapewni widzom niemało atrakcji. Tak jak do tej pory będzie knuł i intrygował - z różnym jednak dla siebie skutkiem.

Bohater grany przez Andrzeja Deskura nadal będzie mieszał w stosunkach między Michałem (Tomasz Ciachorowski), Stefanem (Andrzej Andrzejewski) i Aleksandrą (Marieta Żukowska).

Reklama

- Przede wszystkim spróbuje uwolnić się od Stefana i jego szantaży - mówi aktor.

- Podejmie także trud wyjścia z nałogu hazardowego. Z jakim skutkiem? Sam jeszcze nie wiem. Na pewno nie pomogą mu w tym marzenia o szybkim zdobyciu pieniędzy, dzięki którym mógłby całkowicie uniezależnić się od innych. W sprawach sercowych również postanowi zaprowadzić porządki. Za cel postawi sobie walkę o względy Dagmary (Weronika Rosati).

Wiktor uwikła się ponadto w zabawną sytuację ze swoim kolegą z pracy Adamem (Michał Lewandowski).

- Stankiewicz będzie podejrzewał, że za Tolerancję, z którą czatuje już od dłuższego czasu, podszywa się mój bohater - wyjaśnia Andrzej Deskur.

Od września Andrzeja Deskura będzie można zobaczyć nie tylko w "Majce", ale także w zupełnie nowej roli - jako uczestnika show "Taniec z Gwiazdami" w TVN.

Jak zapewnia sam aktor, bardzo ucieszył się z propozycji wystąpienia w programie, ponieważ lubi taniec.

- Mój udział w show to szansa dla mnie, by pokazać się z nieco innej strony, niż dotychczas miałem okazję - podkreśla serialowy Wiktor.

- Na horyzoncie pojawiła się także możliwość zagrania w serialu, ale nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Poza tym będę grał na deskach krakowskiego Teatru Stu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje