Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielka misja mecenasa Kotowskiego

Mecenas Kotowski (Grzegorz Mielczarek), bohater serialu "Majka", postanowi nieoczekiwanie rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia ojca Majki (Joanna Osyda). Zabierze się nawet za poszukiwania zaginionego. Ni z gruszki, ni z pietruszki uzna, że wszelkie informacje na jego temat uszczęśliwią ukochaną Annę (Ewa Kaim) i jej rodzinę!

Między Kotowskim a matką Majki nareszcie zaczyna iskrzyć.

Reklama

- Z odcinka na odcinek sytuacja między nimi się rozwija - mówi Grzegorz Mielczarek.

- Nasi bohaterowie znają się coraz lepiej. Kotowski wciąż stara się zbliżyć do Anny - na tyle, na ile może sobie w danym momencie pozwolić. Marzy o tym, żeby ukochana spojrzała na niego przychylniejszym okiem. I tę chęć bycia z nią w końcu zwerbalizuje - co prawda cicho, ale mecenas coraz częściej będzie zdobywał się na odwagę w stosunku do Anny, mówiąc, jak ważną jest osobą w jego życiu.

Sama Olkowiczowa też będzie stopniowo przekonywała się do Kotowskiego.

- Widocznie życie tak bardzo ją doświadczyło, że jej zaufanie do mężczyzn jest mocno ograniczone - tłumaczy Grzegorz Mielczarek.

- Ale z szacunku do ukochanej mój bohater będzie pracował z wyrozumiałością i wytrwałością nad skróceniem dystansu między nim a Anną.

W jesiennych odcinkach "Majki" Kotowski stanie się serdecznym przyjacielem rodziny Olkowiczów. Będzie pomagał im w każdej sytuacji. Niespodziewanie żywo zainteresuje się szczegółami rozstania Anny z ojcem Majki. Zapragnie dotrzeć do informacji, co obecnie dzieje się z byłym mężczyzną pani Olkowicz. Postanowi go nawet odszukać. Oczywiście będzie się bał, że ich spotkanie po latach może mieć niekorzystne następstwa dla niego.

- Jeżeli się mocno kocha, trzeba podjąć nawet takie ryzyko - uważa serialowy mecenas.

- Skoro informacja miałaby uszczęśliwić rodzinę Olkowiczów, na pewno warto zająć się poszukiwaniami.

Czy Kotowski odnajdzie ojca Majki? A jeśli tak, to w jaki sposób wpłynie to na jego relacje z Anną?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Majka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje