Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Weronika Rosati napisze książkę!

Weronika Rosati (Dagmara Godzwon z "Majki") pozazdrościła Kasi Cichopek (Kinga z "M jak Miłość") i postanowiła także napisać książkę. Uspokajamy jednak, że Weronika nie ma zamiaru pisać poradnika ani wspomnień. Wiemy, o czym będzie jej książka!

Weronika Rosati nie ukrywa, że jest zafascynowana "złotymi czasami" Hollywood i aktorkami, które kilkadziesiąt lat temu najjaśniej świeciły na firmamencie gwiazd światowego kina. To właśnie im zamierza poświęcić swoją pierwszą książkę. Opowieść o ulubionej gwieździe Weroniki - Joan Crawford - z pewnością otworzy zbiór biografii autorstwa młodej aktorki znanej między innymi z seriali "Majka", "Czas Honoru" czy "Pittbull". Podobno prace nad książką są w toku, a w księgarniach możemy się jej spodziewać już jesienią.

Reklama

Zapytaliśmy Weronikę, co sądzi o dzisiejszym Hollywood, o współczesnej "fabryce snów", którą ostatnio dość często odwiedza.

- Dziś Hollywood to tak naprawdę jedna ulica, na której są głównie sexshopy i narkomani. To wielka iluzja, legenda nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje