Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1403
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wcale nie jestem zły!

Andrzej Deskur, znany widzom TVN z roli Wiktora Olszewskiego w serialu "Majka", kojarzony jest głównie z rolami czarnych charakterów. Chciałby to w końcu zmienić, bo ma już dosyć łatki "tego złego".

Andrzej Deskur wielokrotnie powtarzał w różnych wywiadach, że chciałby w końcu zagrać postać budzącą pozytywne emocje, bo - jak dotąd - ludzie ciągle oceniają go przez pryzmat czarnych charakterów, w jakich z reguły jest obsadzany.

Reklama

- Apeluję do widzów, aby nie przekładali na mnie cech mojego bohatera i zobaczyli we mnie aktora, który jedynie odtwarza pewne zachowania i stany emocjonalne - prosi Andrzej Deskur.

Jednym z powodów, dla którego aktor zdecydował się wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami", była chęć zaprezentowania się z wielu różnych stron oraz próba ocieplenia własnego wizerunku w oczach widzów.

- Tak naprawdę moim największym marzeniem nie jest wcielanie się w role bohaterów dobrych, szlachetnych i romantycznych - zaznacza serialowy Wiktor.

- Najbardziej chciałbym zagrać taką postać jak doktor House. Mimo że ma on paskudny charakter, uwielbiają go miliony widzów na całym świecie. To facet o ludzkim, niedoskonałym obliczu. Myślę, że ogromna w tym zasługa samego aktora Hugh Lauriego. Widać, że świetnie czuje się w skórze wrednego lekarza.

Dowiedz się więcej na temat: Majka | Andrzej Deskur

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje