Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1417
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Urlop w wodzie

Chcesz wiedzieć, czy Gracja Niedźwiedź i Bogusław Kudłek, czyli Kasia i Bartek z "Majki", są parą także w prawdziwym życiu? Sprawdź tu!

- Przerwę w zdjęciach na planie "Majki" wykorzystałam na odpoczynek - opowiada Gracja Niedźwiedź, czyli serialowa sekretarka Kasia Gosztyła.

Reklama

- Kilka dni spędziłam na kompletnym lenistwie u rodziny w Przemyślu. Z moim chłopakiem Bogusiem - i przy okazji chciałabym zdementować niektóre plotki - nie jest nim Boguś Kudłek (uśmiech), pojechałam nad polskie morze do Władysławowa.

- Mieliśmy szczęście, bo trafiliśmy na wspaniałą, upalną pogodę - idealną na wypoczynek nad wodą. Jak na zodiakalnego raczka przystało, prawie nie wychodziłam z morza. Poza tym jako fanka zdrowego trybu życia i odżywiania się preferowałam zdecydowanie ruch a nie leżenie plackiem i opalanie się na plaży. I muszę się pochwalić - powoli widać efekty moich starań, by zrzucić zbędne kilogramy!

Pod koniec urlopu w ramach prezentu urodzinowego aktorka została zaproszona na Słowację do aquaparku "Auqa City".

- Znowu od rana do wieczora przesiedziałam w wodzie - opowiada.

- Po odśpiewaniu "Sto lat" znajomi zrobili mi niespodziankę - wsadzili mnie do dmuchanej kuli, która unosiła się na powierzchni wody. Przez 5 minut próbowałam poruszać się w niej. Wyglądało to komicznie, bo mimo wysiłku nie posuwałam się za wiele w żadną stronę. Choć kula głównie przeznaczona jest dla dzieci, świetnie się dzięki niej bawiłam.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje