Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ultimatum dla Stefana

"Jeśli chcesz być ze mną, musisz mi pomóc w zdobyciu niezbitych dowodów przeciwko Aleksandrze" - takie żądanie Dagmara (Weronika Rosati) wystosuje pod adresem Stefana (Andrzej Andrzejewski).

Stefan stanie w obliczu udowodnienia Dagmarze, że absolutnie nic nie łączy go z Aleksandrą (Marieta Żukowska) oraz wykazania czarno na białym, że żonie Michała (Tomasz Ciachorowski) zależy jedynie na pieniądzach Kazimierza Duszyńskiego (Tadeusz Huk).

Reklama

- Tylko wtedy do Ciebie wrócę, gdy cała prawda o Aleksandrze wyjdzie na jaw - zapowie Dagmara Stefanowi w 122. odcinku "Majki" (emisja w czwartek 16 września).

Podczas kolejnych spotkań ze Stefanem Dagmara będzie starała się wyciągnąć od niego jak najwięcej informacji na temat zamiarów młodej Duszyńskiej. Stefan da jej do zrozumienia, że ma dowód na to, że Aleksandra nie postępowała wobec Michała uczciwie.

- Co takiego wiesz na temat Aleksandry? - będzie dociekać Dagmara.

- Jestem w posiadaniu dokumentacji medycznej Aleksandry, z której jasno wynika, że na własne życzenie pozbyła się ich wspólnego dziecka - zdradzi w końcu Stefan.

Co Dagmara zrobi z tą wiedzą?


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje