Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ula i "Majka" spotkają się!

Opowieść o dzielnej, sympatycznej i ślicznej Uli (Julia Kamińska) zbliża się do finału. 22 grudnia w ostatnim odcinku "BrzydUli" zobaczymy rozwiązanie miłosnych perypetii tytułowej bohaterki. Poznamy również bohaterkę nowego serialu telewizji TVN. I stanie się to jeszcze przed jego premierą!

Majka (Joanna Osyda) będzie robić zdjęcia na bardzo ważnym pokazie domu mody "Febo&Dobrzański", decydującym o przyszłości firmy i samej Uli.

Reklama

Młoda fotografka będzie miała szansę wypełnić w sercach widzów pustkę po pannie Cieplak. Okaże się też, że bohaterki obu seriali łączy więcej, niż mogłoby się początkowo wydawać.

Premierowy odcinek produkcji zatytułowanej "Majka" zostanie nadany tuż po finałowym odcinku "BrzydUli". Jego regularna emisja rozpocznie się natomiast na początku stycznia. W planie jest 190 odcinków trwających 25 minut.

Główną bohaterką serialu jest 20-letnia studentka fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, która walczy o stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji.

Jej plany krzyżuje niespodziewana ciąża. Zmuszona przez sytuację finansową zaczyna szukać pracy i trafia do firmy młodego architekta Michała (Tomasz Ciachorowski). Rodzi się między nimi uczucie.

W serialu zobaczymy też m.in. Weronikę Rosati, Marietę Żukowską, Ewę Kaim, Annę Tomaszewską, Jakuba Bohosiewicza, Andrzeja Deskura i Tadeusza Huka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje