Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Talent, uroda i... plotki

Obok Weroniki Rosati, czyli serialowej Dagmary Gadzwon z "Majki", trudno przejść obojętnie. To aktorka, która zwraca uwagę zarówno swoimi talentem i urodą, jak i plotkami, jakie krążą wokół jej osoby.

Weronika Rosati nigdy nie starała się dementować plotek na swój temat.

Reklama

- Mówi się, że w zawodzie aktora najlepiej prowadzić prosty i banalny PR - twierdzi Weronika Rosati.

- To znaczy, są pewne mechanizmy, które służą popularności. Np. zatrudnia się osobę, która doradza, jak należy się zachowywać, co mówić i jak ubierać. Ja nie zamierzam zmieniać skóry i podszywać się pod kogoś, kim nie jestem. Efektem ubocznym tego są plotki i negatywne postrzeganie mojej osoby. Mimo tego wciąż dostaję angaże, czyli docenia się mnie jako aktorkę.

Na szczęście poza krytyką Weronika Rosati spotyka się z licznymi dowodami uznania.

- Dowartościowuje mnie, gdy np. dostaję po dwadzieścia parę maili dziennie z wyrazami sympatii - opowiada popularna aktorka.

- Mówię sobie wtedy: "Teraz możecie mi wszyscy naskoczyć!". Albo gdy jestem na castingu i widzę, że muszę zagrać przed osobą z nazwiskiem, która patrzy na mnie spode łba i już na starcie jest do mnie zniechęcona, a po występie z uznaniem ściska mi dłoń i szepcze do kolegi: "Nie wiedziałem, że ona jest taka zdolna". Lubię, gdy ludzie się do mnie przekonują, widząc moją pracę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje