Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tajna umowa Oli i Wiktora

Wiktor (Andrzej Deskur) znajdzie sposób na to, by podreperować stan swoich finansów mocno nadwątlony przez hazard. Zaoferuje Aleksandrze (Marieta Żukowska) sprzedaż niezwykle cennych informacji…

Co będzie cenną - jego zdaniem - informacją? Wiadomość o tym, że Majkę Olkowicz i Michała Duszyńskiego łączy wielka miłość i namiętność. Wiktor zacznie się zastanawiać, jak wykorzystać tę wiedzę z największym pożytkiem dla siebie. Intuicja podpowie mu, że najbardziej zainteresowana nią będzie Aleksandra. I to okaże się strzałem w dziesiątkę.

Reklama

"Musisz jak najszybciej pomóc mi w zniszczeniu tego przelotnego romansu Michała" - usłyszy z ust żony Duszyńskiego, która - jak łatwo się domyślić - nie będzie szczędzić na ten cel pieniędzy.

Przy okazji Wiktor zdradzi Aleksandrze, że - oprócz Majki - w Michale kocha się również Dagmara (Weronika Rosati). Informację o ich wspólnej nocy również postanowi sprzedać swojej cichej wspólniczce.

Co postanowi Aleksandra? Że Michał zapłaci za zdradę. Ciotka Grażyna (Beata Rybotycka) podsunie jej pomysł, który kiedyś pomógł jej rozwiązać podobną sytuację…

Do cichej umowy między Wiktorem a Olą dojdzie w 42. odcinku "Majki" (emisja we wtorek 2 marca).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje