Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szlakiem "Majki" po Krakowie

"Majka" to historia miłości z pozoru niemożliwej w pięknej krakowskiej scenerii. Tytułowa bohaterka podbiła serca milionów widzów i przy okazji rozkochała ich również w Krakowie. Mieście, który dla niej i pozostałych aktorów serialu stał się niemal drugim domem.

Do księgarń trafiła właśnie książka "Majka w Krakowie". Przewodnik po serialu i mieście, która opisuje "majkowy" świat widziany oczami jego bohaterów i twórców.

Reklama

Zamiast Mostu Świętokrzyskiego - Sukiennice, zamiast modnych klubów - nastrojowe knajpki na Kazimierzu. Kamienica na rogu Smoczej i Bernardyńskiej z widokiem na Wawel i bulwary nad Wisłą. Nowoczesna i profesjonalna hala zdjęciowa wybudowana na potrzeby serialu.

Tak wygląda fragment "majkowego" świata, do którego można trafić dzięki książce "Majka w Krakowie". Atrakcyjny i wyjątkowy przewodnik po mieście i serialu trafił na sklepowe półki w środę, 11 sierpnia.

Książka jest bogato ilustrowana, zawiera kilkanaście wywiadów z aktorami i twórcami serialu. Nie ma lepszego sposobu, by zwiedzić Kraków widzianym oczami bohaterów serialu. Przejść się po najciekawszych i najmniej znanych zakątkach, wybierając trasy: fotograficzną, architektoniczną, luksusową lub shoppingową. Skąd Majka podziwia zachód słońca, gdzie kupuje swoje szalone ciuchy i pija kawę z Lilką?

Do tej pory obejrzeliśmy 113 ze 190 odcinków serialu. Nowe odcinki pojawią się na antenie już 6 września. Czego mogą spodziewać się widzowie?

- Choć jest jeszcze za wcześnie, żeby ujawniać szczegóły, to zdradzę jedynie, że czekają nas ciekawe przemiany postaci, piękne śluby i chwytające za serce sceny miłosne - wyznaje w rozmowie z "TV 14" Krystyna Lasoń, producentka "Majki".

Tuż przed wakacjami Michał (Tomasz Ciachorowski) ze zdumieniem odczytał wynik testu DNA. Wbrew jego oczekiwaniom, okazało się bowiem, że nie jest ojcem Basi, córeczki Majki (Joanna Osyda).

Czy po tej wiadomości odsunie się od ukochanej? Czy zechce jeszcze budować z nią związek?

Takiej sytuacji nie przepuści Aleksandra (Marieta Żukowska), była żona Duszyńskiego. Przy wsparciu Stefana (Andrzej Andrzejewski) i Konrada (Bartosz Waga), który nie jest świadomy jej prawdziwych planów, ruszy do kontrataku.

Jak twierdzą twórcy serialu, dopiero w nowym sezonie pokaże, na co ją stać!

Dowiedz się więcej na temat: Majka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje