Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1403
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sekstet w Bajce!

Teatr Bajka słynie z arcyśmiesznych fars z gwiazdami w rolach głównych. W najbliższy piątek na scenie Bajki zagości kolejna komedia omyłek - "Sekstet".

Kto by przypuszczał, że Magda Wójcik, czyli Aneta Czysta ze "Złotopolskich", potrafi snuć intrygi rodem z brazylijskiej telenoweli? Kto by się spodziewał, że Magdalena Margulewicz, czyli Stefania Konopka z "Pierwszej miłości", okaże się pełną seksapilu pożeraczką męskich serc? Kto by pomyślał, że Renata Dancewicz, czyli Weronika Wilk z "Na Wspólnej", nie zawaha się przez niczym, byle zdobyć wszystko, czego pragnie? A jednak! W "Sekstecie" w Teatrze Bajka jest to możliwe!

Reklama

"Sekstet" Michaela Pertwee to historia trzech par, które zamierzają spędzić wspólne wakacje na jachcie. Szybko jednak odkrywają, że z beztroskiego wypoczynku i śpiewania szant nic nie wyjdzie.

Okazuje się, że relacje bohaterów są zgoła inne, niżby na to wskazywał układ ślubnych obrączek. W warunkach ograniczonej przestrzeni i krzyżowym ogniu pożądania każdy dla każdego stanowi rodzaj balastu, a najmniejszy fałszywy ruch grozi wypadnięciem za burtę. Na morzu niedopowiedzeń, zaplątani w sieć intryg, za ster mając jedynie półsłówka, próbują bez szwanku dopłynąć do portu, zapewniając tym samym sporo dobrej zabawy. Tak swoją najnowszą premierę reklamuje warszawski Teatr Bajka.

Obok wspomnianych już pań na scenie zobaczymy też: Andrzeja Deskura, czyli Wiktora Olszewskiego z "Majki", Tadeusza Chudeckiego, czyli Henia Wojciechowskiego z "M jak miłość", Piotra Polka, czyli inspektora Oresta Możejko z "Ojca Mateusza", i Marcina Trońskiego, czyli Tomasza Niemirskiego z "Pierwszej miłości".

Byliśmy na próbie generalnej "Sekstetu" i zapewniamy - nikt, kto zdecyduje się na wizytę w Teatrze Bajka, nie będzie tego żałował.

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Deskur | Majka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje