Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozstaną się!

Finał "Majki" zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce dowiemy się, jak potoczą się losy wszystkich bohaterów serialu. Co stanie się ze związkiem Elizy (Karolina Stefańska) i Piotra (Jakub Bohosiewicz)?

Zdradzamy, że w 184. odcinku (emisja w środę 15 grudnia) Eliza i Piotr oznajmią Annie (Ewa Kaim), Majce (Joanna Osyda) oraz Róży (Anna Tomaszewska), że podjęli decyzję o... rozstaniu. Owszem, kochają się, ale w imię miłości nie mogą rezygnować ze swoich pasji i aspiracji zawodowych.

Reklama

- Eliza pojedzie to Kanady, a ja do Maroka - oświadczą niespodziewanie.

Junior (Filip Klamka) będzie chciał zostać w Krakowie i zamieszkać w pokoju Majki, kiedy ta wyprowadzi się do Michała (Tomasz Ciachorowski). Problem w tym, że musi uzyskać na to zgodę swojej mamy. Nie będzie to proste. Lecz Junior jest wybitnie inteligentny i znajdzie sposób, aby ją zdobyć.

Zdradzamy, że któregoś pięknego dnia kurier poinformuje Elizę i Piotra o paczce do odebrania na dziedzińcu Kliszy. W środku znajdą ślicznego szczeniaka. Nadawcą oczywiście będzie Junior, który dobrze wie, że z psem nie pojedzie do Kanady. Szczeniak to idealny powód, by zostać w Krakowie.

Jak się Wam podoba takie rozstrzygnięcie wątku Elizy i Piotra?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje