Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rosati: "Podziwiam Dagmarę"

"Z perspektywy aktorki to jest super rola do grania. Dagmara ma pewność siebie i umiejętność radzenia sobie w życiu . Umie się bardzo dobrze sprzedaż" - swojej nowej roli Weronika Rosati.

"Rola Dagmary wydała mi się najciekawsza do zagrania" - mówi o kreowanej przez siebie w serialu "Majka" postaci Weronika Rosati. I podkreśla: czarne charaktery przykuwają uwagę widza.

Reklama

"Jak mi wysłano scenariusz, od razu przykuła moją uwagę postać Dagmary. Modliłam się, aby mnie wzięto pod uwagę do tej roli, bo wydała mi się najciekawsza dla mnie" - mówia aktorka.

Co najbardziej zaintrygowało Rosati w postaci? Fakt, że jest zła:

"Choć jest drugoplanowa, ale kiedy wchodzi zawsze zrobi jakieś zamieszanie lub narobi szkody. Jest osobą, na którą widzowie trochę czekają"

Aktorka stara się nie grać roli Dagmary stereotypowo:

"Staram się jej nie przerysowywać. To znaczy nie robić z niej jednoznacznej małpy, ale staram się pokazać kobietę nieszczęśliwą, która w ten sposób się wyżywa na innych. Chciała, żeby była ona troszeczkę bardziej skomplikowana, aby była nadzieja dla widzów, że jest bardziej ludzka pod spodem i ma swoje uczucia. Chciałam pokazać Dagmarę z różnej strony"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje