Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romantyczny wyjazd Majki i Michała

Do Zakopanego Majkę Olkowicz (Joanna Osyda) i architekta Michała Duszyńskiego (Tomasz Ciachorowski) sprowadzi nietypowe zadanie. Jak wyjazd wpłynie na ich znajomość? O tym przekonamy się wiosną.

Ekipa "Majki", która pracuje w hali w Krakowie, zrobiła sobiekrótką, bo trwającą zaledwie

Reklama

jeden dzień, wycieczkę do Zakopanego. Nie był to jednak wypad wypoczynkowy. Do tego właśnie miasta u podnóża Tatr przeniesie się na moment akcja serialu.

"Na miejsce przyjechaliśmy w nocy. Przespaliśmy się w hotelu, a o świcie następnego dnia zaczęliśmy zdjęcia" - wspomina Tomasz Ciachorowski.

"Było mroźno, lecz słonecznie. Śniegu mieliśmy po kolana. Nakręciliśmy kilka romantycznych scen z udziałem Majki i Michała, turlających się po śniegu i rzucających śnieżkami.

Co takiego sprowadziło parę do Zakopanego? Duszyński zaangażuje się w poszukiwania mamy fotografki, która nie wiedzieć dlaczego, postanowi zaszyć się samotnie w górskiej chacie. Michał zawiezie tam Majkę, aby sprowadziła Annę (Ewa Kaim) z powrotem do Krakowa.

Do planowanego wyjazdu Majki i Michała do Zakopanego dojdzie w odcinku 48. Wszystko wskazuje na to, że życie głównych bohaterów po powrocie,bardzo się zmieni.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje