Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1405
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pod górkę

Michał dowiaduje się, że Beata poroniła. Ma za złe żonie, że nie przeżywa straty tak mocno, jak on. Ola podświadomie czuje, że mąż się od niej oddala. Idąc za radą Grażyny, umawia się z nim na romantyczny wieczór.

Niestety, ten wraca do Panorama Projekt,by dokończyć pracę. Nieoczekiwanie w biurze spotyka Majkę. Okazuje się, że dziewczyna, po kłótni z matką, uciekła z domu i nie ma gdzie się podziać. Duszyński pozwala jej przenocować na kanapie w swoim gabinecie. Zmęczony, wkrótce sam zasypia przy biurku.

Reklama

Rano zastaje ich Bartek... Całe biuro zaczyna huczeć od plotek. Nowina dociera również do Aleksandry. Gdy Michał próbuje przeprosić żonę za swoją nieobecność, ta wykrzykuje, że wie o jego romansie.

Tymczasem Anna i Piotr postanawiają sprowadzić Majkę do domu i dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka. Dziewczyna zwierza się wujowi w jaki sposób zaszła w ciążę.Ten postanawia pomóc siostrzenicy i wyjaśnić całą sprawę. W tym celu idzie do kliniki i żąda wyjaśnień od dr Kowalewskiej. Ta jednak udaje, że o niczym nie wie. Świadkiem całego zdarzenia jest właściciel kliniki i przyjaciel Michała - Mikołaj Korecki.

Mężczyzna postanawia porozmawiać na osobności z Kowalewską. Ta przyznaje się w końcu do przeprowadzenia pomyłkowego sztucznego zapłodnienia. Nie zdradza jednak nazwiska pacjentki. Korecki postanawia powiadomić Duszyńskich, że jedna z jego pacjentek może być w ciąży z Michałem...

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje