Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy układ ze zdrajcą

Aleksandra Duszyńska (Marieta Żukowska) zawrze kolejny układ z Wiktorem (Andrzej Deskur). Sprawdź, jakie są jej intencje!

W nowych odcinkach młoda Duszyńska swoim dawnym zwyczajem będzie prowadziła grę na kilku frontach jednocześnie. Bo z jednej strony zrobi wszystko, co w jej mocy, by odzyskać Michała (Tomasz Ciachorowski) i tym samym nie stracić fortuny Duszyńskich. To właśnie w tym celu zamierza udawać przed nim troskliwą i wyrozumiałą żonę.

Reklama

Bynajmniej nie będzie jej to przeszkadzało w działaniach na niekorzyść firmy Panorama Projekt, której Duszyński jest współwłaścicielem.

Zdradzamy, że w 116. odcinku "Majki" (emisja w środę 8 września) u Aleksandry zjawi się Stefan Lisowski (Andrzej Andrzejewski), który od jakiegoś czasu stara się pogrążyć plan Centrum Ekologicznego.

Poprosi ją, by skłoniła Wiktora do wprowadzenia błędu do projektu autorstwa biura architektonicznego Panorama Projekt. Aleksandra uzna to za genialny pomysł, ale oczywiście nie zdradzi Stefanowi, że ma zamiar wykorzystać go w swojej sprawie.

Jeszcze w tym samym odcinku Aleksandra zawrze kolejne przymierze z Wiktorem. Bez większych trudności namówi kuzyna swojego męża do wprowadzenia błędu do projektu Centrum Ekologicznego.

O co właściwie chodzi Aleksandrze? Otóż w rzeczywistości ma zamiar wybawić Michała z kłopotów i wskazać mu błąd. Wydaje jej się, że w ten sposób odzyska jego zaufanie, a on wycofa z sądu pozew o rozwód.

Jak sądzicie: czy Aleksandrze uda się zrealizować ten plan? A może ktoś ją ubiegnie i wcześniej wskaże Duszyńskiemu błąd w projekcie?

Dowiedz się więcej na temat: Majka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje