Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Niech się pan odczepi od Majki"!

Prywatnie Bartek Waga to aktor o wyjątkowo sympatycznym i otwartym usposobieniu. W serialu "Majka" gra jednak postać, która wśród widzów wzbudza mieszane uczucia.

Konrad - bohater, w którego wciela się Bartek Waga, z miłości do swojej koleżanki ze studiów Majki (Joanna Osyda) popełnił już mnóstwo głupstw.

Reklama

- Od początku serialu kombinował, ile wlezie, by zwrócić na siebie uwagę Majki - wspomina aktor.

- Ponieważ to typ w gorącej wodzie kąpany, wciąż podejmuje błędne decyzje, które wynikają z braku refleksji i przemyślenia.

Do takich nieodpowiedzialnych posunięć podjętych na gorąco na pewno można zaliczyć znajomość Konrada z mściwą intrygantką Aleksandrą (Marieta Żukowska).

- Relacje naszych bohaterów są naprawdę specyficzne - stwierdza Bartek Waga.

- Z jednej strony Aleksandra ma interes w tym, aby mój bohater stanął na przeszkodzie związkowi jej męża (Tomasz Ciachorowski) i Majki, z drugiej jednak wydaje mi się, że szczerze chce pomóc Konradowi. Osobiście bardzo lubię sceny z Marietą. To świetna aktorka.

Aktor przyznaje, że zdarza mu się być zaczepianym na ulicy i zagadywanym o jego bohatera.

- Najczęściej słyszę: "Panie Bartku, jest pan naprawdę bardzo fajny, ale niech pan się odczepi wreszcie od tej Majki i da jej spokój" - przywołuje serialowy Konrad.

- Jedyne, co mogę odpowiedzieć w takich momentach, to to, że "miłość jest wszystkiemu winna, a nie ja!".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje