Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie ma czasu na czytanie

Joanna Osyda, czyli tytułowa bohaterka serialu "Majka", żałuje, że praca na planie produkcji pochłania tyle czasu, że nie starcza go już na czytanie. Po książki sięga po to, aby dowiedzieć się czegoś nowego i ciekawego o świecie.

- Nie mam jeszcze żadnych planów na wakacje - przyznaje Joanna Osyda, znana z roli Majki Olkowicz w serialu "Majka".

Reklama

- Nie było nawet jakoś czasu, żeby się nad tym głębiej zastanowić, bo moje myśli i uwagę skupia głównie praca na planie "Majki".

- Poza tym każdą wolną chwilę poświęcam na nadrabianie zaległości i zdawanie egzaminów w szkole filmowej. Trwa właśnie sesja, do której muszę się stale przygotowywać. Zależy mi, aby zdać ją jak najlepiej. Żałuję, że w tym roku nie mogę zabrać się do tego z takim zaangażowaniem, skupieniem i systematycznością, jak to było wcześniej.

- Z reguły nie uprawiam "gdybania", dlatego trudno mi powiedzieć, gdzie w tym roku - o ile w ogóle będzie przerwa w zdjęciach na planie "Majki" - udałabym się na wypoczynek.

- Podejrzewam, że gdybym tylko dowiedziała się, że od jutra mam wolne, już dziś spakowałabym walizki, aby wyjechać gdzieś daleko - obojętnie gdzie.

Na co dzień brakuje mi czasu, który mogłabym poświęcić na czytanie. Bywa, że wracam tak zmęczona ze zdjęć, że decyduję się na pokrzepiający sen.

- Potem mam wyrzuty sumienia, że nie wykorzystuję wolnej chwili właśnie na uzupełnianie braków w lekturze. Uważam, że czytanie jest potrzebne każdemu aktorowi.

- Nie sięgam po książki w ramach relaksu, lecz po to, aby poszerzyć swoją wiedzę na dany temat. Po lekturze Ryszarda Kapuścińskiego czy Leszka Kołakowskiego dochodzę do wniosku, że niewiele jeszcze wiem (uśmiech).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje