Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1423
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Namiętny pocałunek w biurze

Z każdym dniem Majka Olkowicz i jej żonaty szef Michał Duszyński będą stawać się sobie coraz bliżsi. Choć ich miłość wydaje się niemożliwa, nie uda im się oszukać przeznaczenia…

Zdradzamy, że w 41. odcinku "Majki" w znajomości Majki i Michała nastąpi zdecydowany przełom. Przystojny architekt przypadkiem spotka fotografkę przy recepcji tuż przy wejściu do "Panorama Projekt". Po krótkiej pogawędce postanowi pożegnać się z dziewczyną, ponieważ będzie miał do załatwienia ważne sprawy poza biurem. Da jej buziaka i wybiegnie na zewnątrz.

Reklama

Nie będzie to jednak zwykły, koleżeński całus, lecz namiętny pocałunek! Na dodatek cała sytuacja wydarzy się na oczach sekretarki Kasi (Gracja Niedźwiedź) oraz współwłaściciela firmy Adama (Michał Lewandowski)! Z zaciekawieniem i sympatią będą przyglądali się zakochanym.

Sama Majka też będzie zaskoczona zachowaniem Michała.

"Zupełnie nie spodziewała się takiego pocałunku i to jeszcze przy ludziach" - tłumaczy Joanna Osyda. "Na pytanie Kasi, jak było, odpowie zawstydzona, że jest w szoku, bo po raz pierwszy Duszyński pocałował ją w pracy".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje