Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na etacie matki?

Katarzyna Gniewkowska, czyli serialowa Lucyna Duszyńska z "Majki", pojawi się w najnowszej produkcji Polsatu pt. "Szpilki na Giewoncie". Aktorka zagra matkę głównej bohaterki Ewy (Magdalena Schejbal).

Gwoli przypomnienia: w "Majce" Katarzyna Gniewkowska jest mamą Michała Duszyńskiego (Tomasz Ciachorowski).

Reklama

Barbara Drawska to kobieta w kwiecie wieku. Jest zadbana i atrakcyjna. Prowadzi własny gabinet dentystyczny. Praca całkowicie pochłania jej uwagę.

"Po śmierci męża została tylko z córką, z którą ma obecnie bardzo dobry kontakt" - opowiada Katarzyna Gniewkowska. "Moja bohaterka to matka nad wyraz opiekuńcza. Choć Ewa już dawno stała się samodzielna i broni swojej niezależności, ona wciąż czuje się w obowiązku, aby kontrolować i troszczyć się o swoje jedynie dziecko".

Barbara nie będzie zadowolona, gdy dowie się, że Ewa zostanie przeniesiona z firmy do Zakopanego.

"Mimo wszystko Drawska zaakceptuje decyzję córki o przeprowadzce" - wyjaśnia aktorka. "Łatwo jej nie będzie. Teraz na odległość będzie czuwała nad Ewą".

Dla Katarzyny Gniewkowskiej granie lekarki to żadna nowość.

"W "Czasie honoru" wcielam się przecież w postać pani doktor" - przypomina. "Pamiętam, że bardzo denerwowałam się tą rolą, bo nie wiedziałam, czy sobie poradzę. Okazało się jednak, ze całkiem nieźle mi wyszło. Na planie "Szpilek" obecny jest konsultant, który pomaga mi, abym była wiarygodna we wszystkich czynnościach wykonywanych przeze mnie jako przez dentystkę. Dlatego nikomu nie powinna się stać się krzywda" - mówi aktorka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje