Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Michał miał wypadek

Gdy w grudniu ubiegłego roku Tomasz Ciachorowski doznał kontuzji nogi, wiadomo było, że i jego bohater Michał Duszyński będzie miał wypadek. Oto jak scenarzyści postanowili wytłumaczyć gips na nodze aktora!

Do wypadku dojdzie w 52. odcinku "Majki" (emisja we wtorek 16 marca). Michał Duszyński będzie wtedy po paru piwkach ze swoim przyjacielem i wspólnikiem Adamem Stankiewiczem (Michał Lewandowski), który namówi go do niezwłocznego wyjawienia Majce Olkowicz (Joanna Osyda) całej prawdy.

Reklama

"Kłamstwa i niedomówienia mogą raz na zawsze zniszczyć Twoje relacje z Majką" - stwierdzi podchmielony Adam. "Moim zdaniem w tej sytuacji powinieneś jak najszybciej przyznać się Majce, że to Ty jesteś ojcem jej dziecka".

O ile w pierwszej chwili Michał nie będzie przekonany, czy to dobry pomysł, o tyle po kilku piwach zmieni zdanie. Wraz z Adamem uda się pod dom Majki. Nie wiedzieć dlaczego zapomni o istnieniu schodów i zdecyduje się na wspinaczkę po gzymsie.

Niestety, próba zobaczenia się z ukochaną zakończy się małym wypadkiem. Gzyms, po którym Michał postanowi wspiąć się do okna Majki, okaże się kruchy i Michał wyląduje… na chodniku. Ze złamaną nogą!

Co istotne, do niebezpiecznych scen na wysokościach produkcja "Majki" zatrudniła kaskadera. Został on "zrobiony" na Michała. Dodajmy jeszcze, że serialowy Duszyński nie musiał wspinać się do pokoju Majki po gzymsie. Wjechał na górę na specjalnym podnośniku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje