Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Michał chce odebrać Basi swoje nazwisko!

Szok! Michał (Tomasz Ciachorowski) całkiem już straci instynkt samozachowawczy. Postanowi pozbawić Basię (Basia Wilk) swojego nazwiska! Sprawdź, dlaczego!

Zdradzamy, że w 120. odcinku "Majki" (emisja we wtorek 14 września) Michał pozna wyniki badań DNA Konrada (Bartosz Waga). W ten sposób dowie się, że to właśnie on jest ojcem Basi. Nie wie, że jego żona Aleksandra (Marieta Żukowska) po raz kolejny posunęła się do nikczemności. Znów nakłoniła do fałszerstwa doktor Barbarę Kowalewską (Marta Bizoń), której uda się wciągnąć do oszustwa pielęgniarkę Kamilę (Joanna Moro).

Reklama

Michał będzie zdruzgotany na wieść o tym, że dawca materiału jest ojcem dziecka Majki (Joanna Osyda). W głębi duszy liczył bowiem na to, że pierwszy test rzeczywiście był pomyłką. Nie ukryje swojego rozgoryczenia, gdy odwiedzi go matka (Katarzyna Gniewkowska).

- Być może tak będzie lepiej dla wszystkich, bo prawda prędzej czy później i tak by ujrzała światło dzienne - pocieszy go Lucyna.

- Radzę ci, byś teraz przemyślał, czy nie będzie lepiej, jeśli odbierzesz Basi nasze nazwisko.

Michał natychmiast podchwyci pomysł Lucyny. Postanowi odebrać Basi nazwisko Duszyńskich, o czym poinformuje swojego przyjaciela Adama (Michał Lewandowski).

- Jestem przekonany o słuszności swojej decyzji - zwierzy się Adamowi.

- Chociaż z drugiej strony wiem, że nie złagodzi ona bólu, który odczuwam. Nadal kocham Majkę i jej dziecko, nawet jeśli nie jestem jego ojcem.

Czy Michał zachowuje się racjonalnie? I jak przyjmie to Majka?


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama