Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mam słabość do…"

Joanna Osyda oraz Tomasz Ciachorowski, odtwórcy głównych ról w serialu "Majka", odpowiadają na serię, niekoniecznie łatwych, pytań.

Główna bohaterka serialu Majka Olkowicz (Joanna Osyda) to młoda studentka krakowskiej ASP, której życie zmienia się o 180 stopni, kiedy zachodzi w ciążę (w wyniku pomyłkowej inseminacji). Musi zrezygnować z dotychczasowych planów (fotograficzny staż we Florencji) i pójść do pracy.

Reklama

Natomiast Michał Duszyński (Tomasz Ciachorowski ) jest szefem biura projektowego "Panorama", w którym zatrudniła się dziewczyna. Po jakimś czasie tę dwójkę ludzi połączyło coś więcej niż wspólna praca - miłość i dziecko Majki (oraz Michała - jak się okazuje po pewnym czasie).

Para wbrew przeciwnościom losu (zawistna była żona Michała czy sceptyczna co do zamiarów mężczyzny matka Majki) stara się żyć szczęśliwie. Udaje im się to, gdyż są dwiema połówkami jednego owocu.

Czy tak pięknie jest tylko w serialowej rzeczywistości? Postanowiliśmy to zweryfikować i sprawdziliśmy, czy aktorzy grający szczęśliwe postaci są naprawdę do siebie podobni? Zbadaliśmy to za pomocą specjalnego kwestionariusza. Pooglądajcie, poczytajcie:

Joanna Osyda - studentka III roku PWSFTViT w Łodzi. Urodziła się w 1988 roku. Pomysł pójścia do szkoły teatralnej narodził się, kiedy była jeszcze w liceum. Zawdzięcza go pedagogom z Miejskiego Domu Kultury w Wieluniu. Twierdzi, że to oni potrafili zaszczepić jej miłość do teatru i sztuki. Śmieje się, że była przodownikiem akademii szkolnych, konkursów recytatorskich i konkursów poezji śpiewanej. Uważa, że z tytułową bohaterką serialu "Majka" łączy ją głównie ciekawość świata. Swoją przyszłość widzi i w teatrze, i w filmie - chce być aktorką i chce grać!


Jako dziecko byłam: - Bardzo pocieszna.

Gdybym nie była aktorką: - To nie wiem, kim bym była. Na razie sobie tego nie wyobrażam. Mam nadzieję, że będę nią do końca życia.

Mój sposób na dobry humor: - Czekolada.

Mam słabość do…: - Słodyczy.

Nie rozstaję się z: - Ze słodyczami i stoperami.

Z podróży przywożę: - Właściwie mało przywożę z podróży rzeczy…. Ale staram się zwozić smakołyki regionalne.

Ryzyko to dla mnie: - Przygoda.

Najbardziej denerwuje mnie: - Brak czasu, spóźniające się pociągi oraz głupota.

Najbardziej kobietą czuję się gdy: - (śmiech) Kiedy jest Dzień Kobiet na przykład (śmiech).

Mądry mężczyzna wie, że kobieta: - Wie, że kobieta myśli.

W mężczyznach nie lubię: - Głupoty, egocentryzmu i egoizmu.

Wbrew pozorom: - Dużo jem.

Tomasz Ciachorowski - aktor urodzony w 1980 roku. Absolwent Politechniki Gdańskiej na wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa oraz trzyletniego Studium Aktorskiego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Był związany z amatorską, harcerską grupą teatralną "Tytuteraz" przy gdyńskim hufcu. Na co dzień pracuje w Teatrze im. Leona Kruczkowskiego w Zielonej Górze. Na małym ekranie mieliśmy okazję go oglądać w serialu "Złotopolscy". Jego wielką miłością jest teatr. Twierdzi, że na wszystko musiał sam zapracować, ale czuje, że los mu sprzyja. Marzy o zagraniu trudnej, charakterystycznej postaci.


Jako dziecko byłem: - Krnąbrny i uparty.

Gdybym nie był aktorem: - To byłbym stolarzem.

Mój sposób na dobry humor: - Ulubiona piosenka po obudzeniu się.

Mam słabość do: - Słodyczy.

Nie rozstaję się z: - Ze swoim netbookiem.

Z podróży zawsze przywożę: - Tylko wspomnienia, nawet zdjęć nie robię.

Ryzyko to dla mnie: - Stymulacja, taka pozytywna.

Najbardziej denerwuje mnie: - Głupota.

Najbardziej mężczyzną czuję się: - W towarzystwie pięknej kobiety.

Mądra kobieta wie, że mężczyzna: - Że każdy mężczyzna jest inny.

W kobietach nie lubię: - Gadatliwości. Takiego rozpasania słownego.

Wbrew pozorom: - Jestem.. bywam niegrzeczny.Materiał przygotowała: Patrycja Jama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje