Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Majka jest nieobliczalna

Majka zaskoczy nas jeszcze wiele razy - przekonuje Joanna Osyda, odtwórczyni głównej roli w popularnym serialu "Majka". Młoda aktorka, w wywiadzie dla ŚwiataSeriali, pokazuje dojrzałe oblicze i zdradza kulisy telewizyjnej produkcji.

Serial "Majka" to polska wersja wenezuelskiej telenoweli z 2002 roku "Juana la virgen". Główna bohaterka, Majka Olkowicz (Joanna Osyda), ma 21 lat, mieszka z mamą, babcią i wujem. Studiuje na krakowskiej ASP. Jej marzeniem jest fotograficzny staż we Florencji.

Reklama

W pierwszym odcinku udaje się na proste badanie cytologiczne, gdzie przez pomyłkę pielęgniarki zostaje sztucznie zapłodniona.

Dziewczyna musi nagle zrezygnować z planów na przyszłość. Choć nie wie, kto jest ojcem dziecka, postanawia urodzić dziecko.

Zatrudnia się w biurze architektonicznym Panorama Projekt, którego szefem jest Michał Duszyński - niewiarygodnym zbiegiem okoliczności ojciec jej dziecka! Jak się okazuje, Michał i jego żona Aleksandra zdecydowali się wcześniej na skorzystanie z usług matki zastępczej.

W wyniku pomyłki pielęgniarki to jednak Majka, a nie wynajęta kobieta, została zapłodniona nasieniem Duszyńskiego. Małżeństwo Michała i Aleksandry rozpada się, a mężczyzna zakochuje się w Majce. Oboje nadal nie wiedzą jednak, że Majka nosi dziecko Michała. W wyniku prywatnego śledztwa Duszyński dowiaduje się, że matką jego dziecka jest Majka. Niestety, boi powiedzieć dziewczynie prawdę... Dalsze perypetie w toku.

Udało nam się zapytać o kilka spraw w tej kwestii samej zainteresowanej - Joanny Osydy, czyli odtwórczyni głównej roli w serialu "Majka".

Patrycja Jama: Jaka twoim zdaniem jest Majka?

Joanna Osyda: - Uspokoiła się. Ciąża w jej życiu wszystko zmieniła. Również podejście do życia. Musiała trochę zwolnić i się uspokoić. A przy wsparciu rodziny jest to ułatwione zadanie.

Nie marzy ci się zagranie "czarnego charakteru"?

- Mnie się marzy wszystko! Chciałabym zagrać wszystkie charaktery - im bardziej skomplikowane, tym fajniej. Z drugiej strony, Majka jest dobrym człowiekiem i myślę, że to też jest ciekawe: pokazać, że tacy ludzie wcale nie są nudni.

Czym Majka nas jeszcze zaskoczy?

- Majka w ogóle jest zaskakująca, więc zaskoczy nas jeszcze wiele razy. Ona ciekawie żyje, co jest świetne, bo czerpie z tego życia, ile można.

Czy mogłabyś zaprzyjaźnić się z Majką?

- Pewnie byśmy się polubiły.

Majka dowie się prawdy o ojcostwie Michała?

- Dowie się i będzie sielanka. Jeśli ma się dziecko z mężczyzną, którego się kocha, to jest to wielkie szczęście.

Jak przebiega charakteryzacja Majki "na ciężarną"?

- Mam uszyty brzuch z waty i przypinamy go na agrafce. Mam kilka brzuchów. Na razie trzy, potem będzie ich więcej.

Majka ma ciekawą relację z mamą…

- Jej mama jest szalona i pogubiona. Nie ma ojca w domu, więc … jest zawsze w dziwnych związkach z mężczyznami, a Majka starała się jej doradzać. Mamy taką relację: nastolatka - dojrzała mama, z tym, że to ja zachowuję się jak rodzicielka. Dobrym tego przykładem jest sytuacja, kiedy musiałam ją ściągnąć z Zakopanego, gdzie uciekła z kochankiem.

Jakich rad udzieliłabyś Majce?

- Powinna pozbyć się naiwności. Cierpi, bo wierzy ludziom, którym nie powinna. Życzę jej więcej ostrożności.

Na ile Majka Olkowicz dominuje w życiu Joanny Osydy?

- Znacznie, ponieważ spędzam więcej czasu na planie niż w domu. Wręcz zdominowała mnie absolutnie, gdyż ja głównie myślę o pracy i nie mam czasu na czas wolny. Ale praca na planie to jest bardzo fajne doświadczenie.

Pasją Majki jest fotografia, a jaką pasję ma Joanna Osyda?

- Aktorstwo. Mam to szczęście, że wykonuję zawód, który jest moją pasją. I nie wyobrażam sobie, abym mogła robić coś innego.


Obejrzyj cały wywiad z Joanną Osydą:

Materiał przygotowała: Patrycja Jama.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje